Anasayfa » JixiPix Premium Pack 1.1.11 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

JixiPix Premium Pack 1.1.11 macOS


Hakkında

JixiPix Premium Pack 1.1.11 18 inanılmaz ürünü tek bir güçlü pakette toplayan Bağımsız Ürün. Ayrıca Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için eklenti içerir
Maksimum tasarruf ve rahatlık için Premium Paket, 18 inanılmaz yaratıcı uygulamayı güçlü bir pakette bir araya getiriyor: Aquarella, Artista Haiku, Artista Yağı, Artista Sketch, Artoon, Kalker, Dramatik Siyah & Beyaz, Grungetastic, Kyoobik Fotoğraf, Moku Hanga, NIR Renk, Pop Dot Çizgi Roman, Portre Ressamı, Yağmurlu Daze, Romantik Fotoğraf, Simply HDR, Snow Daze ve Vintage Scene. Premium Paket kolaylık sağlamak için bir araya getirildi - bir uygulama, bir yükleyici, bir arayüz ve Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için bir eklenti. PREMIUM PAKETİ Bir yükleyici ve bir arayüz ile kolaylık sağlamak için yaratılmıştır. Mac için 5 Fotoğrafçılık, 8 Sanatsal ve 5 Yaratıcı Uygulama içerir. Premium Pakete dahil olan bir eklentidir - Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Ürünlerin Adobe uygulamalarında bulunması, toplu işleme ve işlemlerde değerli zaman tasarrufu sağlarken, ürünler yalnızca Photoshop kullanmanın ötesinde bir yaratıcılık düzeyi sunar. FOTOĞRAF PLUGIN Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro içinden 18 Jixi ürününe hızlı erişim sağlar. İşlemleri, saydamlığı, karıştırma, son filtre komutu, toplu işlem ve 16bit RGB / Gri Ölçek modlarını destekler.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

741 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.