Anasayfa » SILKYPIX Developer Studio Pro 11E 11.0.5.0 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

SILKYPIX Developer Studio Pro 11E 11.0.5.0 Mac


Hakkında

SILKYPIX Developer Studio Pro 9, şimdiye kadar SILKYPIX'in zengin özelliklerine ek olarak çok istenen yeni özellikler ekliyor. Yeni ana işlevler “geri al”, “bireysel ayar vurgulama / gölge”, “fonksiyon lens profili” vb. Mevcut özellikler, geliştirilmiş işlevsellik ve rahatlık. Bu ürün profesyoneller için bir RAW geliştirme yazılımıdır. SILKYPIX Developer Studio Pro 9, şimdiye kadar SILKYPIX'in zengin özelliklerine ek olarak çok istenen yeni özellikler ekliyor.
Özellikleri

- Tonlu - Dehaze Kaydırıcı - pozlama önyargısı - Vurgu / Gölge Kaydırıcı - aberasyon düzeltmeli mercek - işlev bozukluğu düzeltme merceği profili - aberasyon düzeltme merceği - Düzeltme JPEG eşzamanlı kaydı kullanılarak işlev bozulması Distorsiyon - Efekt - Bulanık / Edgy çevre - kısmi düzeltme aracı - Seçim alanı Eğri / Poligon / Renk Seçimi düzeltildi - Otomatik ayar Düğmesi. - Gürültü Azaltma - Gürültü Azaltma Seviye gölge - Arama küçük resim - bağımsız başlatma düğmesi düzeni. - Renk kullanıcı işareti ekle - Başka bir uygulamada aç. - Kontrol paleti - Araç çubuğunu özelleştir - Bilgi kutusunu göster / gizle
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

354 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.