Anasayfa » JixiPix PuzziPix Pro 1.0.14 Mac
Fotoğraf

JixiPix PuzziPix Pro 1.0.14 Mac


Hakkında

Herhangi bir fotoğrafı yapboz haline getirmenin ne kadar kolay olduğuna bakın! Fotoğraf oluşturmanıza boyut katmak istiyorsanız, PuzziPix Pro kalıcı bir izlenim bırakacaktır. PuzziPix Pro, harika kompozisyon ve hikaye anlatımı için fotoğrafları mükemmel uyumlu bulmaca bileşenleriyle birleştirir. Reklamcılıkta, bağlamlar ve çağrışımlar, tasarımcılar için yüksek talep olabilir, bu nedenle bulmacalara sahip olmak, görsel bir teknik olarak paha biçilmez olabilir. PuzziPix Pro, nihai sonuç üzerinde yaratıcı kontrol ile her fotoğrafı göz alıcı bir yapboz bulmacasına dönüştürür.
Özellikleri

Başlarken Uygulamaya yerleştirilen her fotoğraf otomatik olarak bir bulmacaya dönüştürülür. Bulmaca stillerini değiştirmek için Otomatik Oluştur'u ve parçaları Taşımak, Boyutlandırmak, Döndürmek ve Öne veya Arkaya göndermek için yerleşik Araçlar'ı kullanın. Kesme Şekilleri Dahil edilen şekillerin Kitaplığına ulaşmak için Otomatik Oluştur'u kullanın veya özel düğmeyi kullanarak kendi şekillerinizi içe aktarın. Şekilleri Taşı ve Yeniden Boyutlandır, ardından bulmacadan şekilleri kesmek için Uygula. Fotoğrafı tek bir yapboz parçası veya bunların grupları üzerinde değiştirmek için Fotoğrafı İçe Aktar aracını kullanın. Bu teknik Metin ve Logolar ile harika çalışıyor. Logo Kesikleri ve Özel Şekiller Bulmacalarla göz alıcı görsel tasarımlar oluşturmak için logolar ve özel şekiller kullanın. Bu video, Özel Resmi, Katmanları Çoğaltmayı ve logo kesikli bir ağaç tasarımı oluşturmak için Conform ve Cutout'u nasıl kullanacağınızı gösterir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

116 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.