Anasayfa » JixiPix Hand Tint Pro 1.0.16 MacOS
Fotoğraf

JixiPix Hand Tint Pro 1.0.16 MacOS


Hakkında

JixiPix Hand Tint Pro 1.0.16 Hand Tint Pro, güzel ve zamansız el boyalı fotoğrafçılık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi (renk paletleri, kağıt ve akıllı fırçalar) sağlar. Tüm sanat formları gibi, el boyaması için iyi bir temel hazırlamak, boyama için bir tuvali germek gibidir, bu yüzden uygulamaya yerleştirilen her görüntü renkten arındırılır ve klasik Siyah Beyaz, rüya gibi bir Lüminesans veya dediğimiz yaşlı bir Vintage fotoğrafa dönüştürülür. Arka Plan Etkisi. Resminizi düzenli ve kontrol altında tutmak için, size doğru fırçalama alanlarını tanımlamak için Katmanlar ve kullanışlı bir Seçici Renk aracı sunuyoruz. Her iki profesyonel özellik de rengi istediğiniz yerde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Renk tonu, ton ve renk üzerine fırçalanmış fotoğrafları renklendiren Bağımsız Ürün. Ayrıca Photoshop, Elements, Lightroom ve PaintShop Pro için eklenti içerir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

102 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.