Anasayfa » Joyoshare Media Cutter 3.0.0.32
Dönüştürücü

Joyoshare Media Cutter 3.0.0.32


Hakkında

Mac için Joyoshare Media Cutter, MP4, AVI, MPEG, WMV, MKV, M4V, 3GP, H.264 / MPEG - 4 AVC, MOV gibi tüm popüler video ve ses dosyalarını kesip dönüştürmek konusunda uzmanlaşmış, profesyonel bir video ayırıcıdır. Kayıpsız kalitede MP3, WAV, WMA vb. BT uzmanları ve her türlü video / ses hakkında bilgi sahibi olmadan, herhangi bir videoyu ve sesi saniyeler içinde keser. Akıllı video kesici, herhangi bir videoyu ve sesi gecikmeden kesmek, videoyu popüler biçimlere dönüştürmek ve aynı filmden kesilmiş video bölümlerini bir araya getirmek için yeni bir video.  
Özellikleri

Kısa videolar ve ses kalitesi% 100 Orijinal Tüm popüler video ve ses formatlarını giriş ve çıkış olarak destekler Video ve ses segmentlerini 60 kat daha hızlı kesme ve video dönüştürme hızını artırın
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

60 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.