Anasayfa » iSkysoft iMedia Converter Deluxe 10.3.1.3 MacOS
Dönüştürücü

iSkysoft iMedia Converter Deluxe 10.3.1.3 MacOS


Hakkında

Basit bir dönüştürücüden daha fazlası! Mac'inizdeki herhangi bir videoyu dönüştürmek, düzenlemek, geliştirmek, düzenlemek ve oynatmak için bu paketi bir arada kullanın. Eşsiz dönüşüm hızını artırın APEXTRANS ™ teknolojisine sahip, özel ve endüstri lideri Video Converter, videoyu diğer video dönüştürücülerden 30 kata kadar daha hızlı bir şekilde dönüştürür. Mükemmel uyumluluk 158 formatı ve hala toplamı kabul eder. Video Converter Ultimate'a yeni ve yeni formatlar eklenir, en kolay kullanımlı dönüştürücü mercado.Disfruta, yeni 4K formatlı video 4K.Con'da VCU'ya en yeni ilaveyi, en iyi resim kalitesinin keyfini çıkarın. -Farmat giriş DVD diski, ISO dosyaları, klasör DVD'si, IFO dosyaları, MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APG , MKE , MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R, MP2, MPA, Tivo, AVI , MP4, MPG, MPEG, SOMUN, H.264, NSV, MOV, FLV, MKV, MTS / M2TS / TS / TP / TR / TRP (AVCHD, H.264, VC-1, MPEG-2 HD), MOD, TOD , DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2, MP4 DRM, RM, RMVB, WTV, OGV, MXF, VRO vb. -Format çıkışlı DVD disk, ISO dosyaları, DVD klasörü, FLAC, AIFF, MKA, APE, OGG, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP3, M4B, M4R, BMP, JPEG  3D video formatları: 3D MP4, 3D WMV , AVI 3D, 3D MKV, 3D video YouTube  HD video formatları: HD MKV, HD TS, HD TRP, HD AVI, HD MP4, HD MPG, HD WMV, HD MOV  Ortak video formatları: ASF, MOV, M4V, MP4 - AVC , MP4-Xvid, MP4-MC, WMV, MKV, AVI, OGV, XviD, DV, MPEG-1, MPEG-2, DVD-Video, FLV, SWF, 3GP, 3G2 vb. multimedya Gelişmiş video düzenleyici Eğlence deneyiminizi videolarla yeni bir seviyeye yükseltin. Entegre video düzenleyici, kullanımı kolay ve çok potentler içeren bir dizi düzenleme aracıyla gelir. Filmler birkaç tıklamayla başyapıtlarına dönüştürür. Her yerde olağanüstü DVD deneyimi DVD'lerinizi kişisel kullanım için cihazınıza uygun herhangi bir video formatına dönüştürün. En sevdiğiniz videolarınızı özel DVD'lere kaydedin ve büyük ekranda keyfini çıkarın. Herhangi bir çevrimiçi videoyu  indirin YouTube, Break, Facebook vb. Çeşitli popüler video sitelerinden webden tonlarca video indirin ve bunları çeşitli taşınabilir cihazlarda oynatmaya dönüştürün.  - YouTube, Facebook, Hulu, Vimeo ve diğer sitelerden çevrimiçi videolar indirin;  - Videoları çevrimiçi olarak doğrudan iPhone, iPad, mobil, Samsung, vb. Cihazlara dönüştürün
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

93 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.