Anasayfa » JPEGmini Pro 2.2.3 MacOS
Fotoğraf

JPEGmini Pro 2.2.3 MacOS


Hakkında

Fotoğraflarınızı JPEGmini ile bir diyete sokun! JPEGmini, orijinal çözünürlük, kalite ve JPEG formatlarını korurken fotoğrafların dosya boyutunu 5X'e kadar azaltır. JPEGmini ile değerli sabit disk alanını boşaltmak için tüm fotoğraflarınızı optimize edebilir ve fotoğrafları tam çözünürlükte çok daha hızlı paylaşabilirsiniz.
Özellikleri

- Panoramik iPhone da dahil olmak üzere 28 megapiksele kadar herhangi bir çözünürlükte fotoğrafları destekler  - En iyi duruma getirmek için uygulamadaki fotoğrafları, klasörleri veya tüm sabit sürücüleri sürükleyin  - İşleme sırasında fotoğrafların önizlemelerini gösteren çarpıcı animasyon  - Sayaç Tasarrufu, sabit disk alanını gösterir  - Tasarruflarınızı Facebook ve Twitter'da paylaşın  - Retina ekranlı yeni MacBook Pro ile uyumlu Avantajları: - Dahili ve harici sürücülerde değerli alan boşaltın  - Çevrimiçi fotoğraf hesabınızda 5 kata kadar daha fazla fotoğraf saklayın ve daha hızlı yükleyin!  - E-postalarınıza 5x çözünürlükte fotoğraf bağlayın
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

    • Diskinizden veya internet bağlantınızdan kaynaklanan bir problem yaşıyorsunuz, dosyayı sağlıklı bir internet bağlantısı ile MAC bilgisayarınızın farklı bir bölümüne indirmeyi deneyin ve kurulumu oradan başlatın.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.