Anasayfa » Hydra 4.2 MacOS
Fotoğraf

Hydra 4.2 MacOS


Hakkında

Hydra, bir sahnenin daha aydınlık ve karanlık konusunu içerecek şekilde fotoğrafları farklı pozlama seviyelerinde birleştirerek geniş dinamik aralıkta (HDR) harika görüntüler oluşturmanıza olanak sağlar. Sonuç, anında aradığınız gibi, daha doğal veya daha dramatik bir etkidir. Tek bir fotoğraf, sensörün fiziksel sınırlamaları nedeniyle, bir sahneden gelen tam dinamik ışık aralığını göstermeyebilir. Görüntü aynı anda çok karanlık, çok açık veya her ikisi de. Hydra, birkaç pozu farklı poz ayarlarıyla birleştirerek bu sınırlamanın üstesinden gelmeyi çok kolaylaştırıyor ve gözlerinizle algıladıklarınıza daha çok benzeyen doğal bir görüntü oluşturuyor. Ve daha fazla drama arıyorsanız, Hydra ayrıca gerçekliğin ötesine geçmek için kontrastları geliştirmeye yardımcı olabilir. Hydra'nın bu yeni sürümü, OS X'in yeni özelliklerinden yararlanmak için optimize edilmiş ve tüm performans garantileri ile yerel metal desteği sağlıyor ve daha modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunuyor.
Özellikleri

- Optimizasyon Metal.  - Kullanıcı Arabirimi saydam: zarif ve sezgisel.  - Gerçek zamanlı olarak yüksek hassasiyetle görüntüleri otomatik veya manuel konumlandırma ve rötuşlama hizalama.  - Takım sınırlayıcı bölgeleri kullanarak hayaletin elle çıkarılması ve her bölgenin nihai sonuca katkısının seçilmesi.  - 128 - bit dahili format yüksek hassasiyetli.  - Gerçek zamanlı ve tam çözünürlükte ön ayarlarla ton eşlemede önemli iyileşme ve önizleme.  - Sonuçları orijinal görüntülerle karşılaştırmak için gelişmiş bir araç.  - Bir veya daha fazla fotoğrafın farklı formatlarda içe aktarılması (JPEG, RAW, HDR, EXR). - Çok sayıda dosya türünde (JPG, TIFF, HDR, EXR) ve renk alanında (sRGB, Pro Foto, AdobeRGB, vb.) Ultra hızlı görüntü oluşturma.  - Renkli, derin ve geniş ekranlar için destek içeren yüksek hassasiyetli renk işleme (DCI-P3, iMac 27-inç'in en son sürümünün 30 bitini gösterir).  - Apple Photos uygulaması ile entegrasyon (ithalat / ihracat).
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

25 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.