Anasayfa » KeepVid Music Tag Editor 2.0.0.3 Mac
Ses Düzenleme

KeepVid Music Tag Editor 2.0.0.3 Mac


Hakkında

KeepVid Music Tag Editor, Gracenote Media Database ile ID3 etiketlerini, müzik koleksiyonunuzun albüm tasarımlarını otomatik olarak eklemenize veya düzenlemenize yardımcı olur ve iTunes / müzik kütüphanesindeki kopyaları ortadan kaldırır. Şarkı adı, sanatçı ve daha fazlası gibi ID3 etiketlerini düzenleyin orijinal olarak yanlış veya eksik.  ID3 etiketleri olmadan CD'ye şarkı adı, sanatçı, albüm adı, tür ve diğer şarkıları ekleyin.  Toplu işleme 10.000 müzik dosyasını aynı anda destekler  iTunes ve yerel müzik kütüphanesi için ID3 etiketlerini onarın. Sanat eserini değiştir otomatik olarak yanlış albüm.  CD desteleri, kaydı ve daha fazlası olmayan şarkılar için albüm resmi ekleyin.  Yinelenen MP3 veya M4V dosyaları, sabit sürücüdeki değerli ve sınırlı alanınızın çoğunu alır, ancak yinelemeleri el ile kaldırmamız uzun zaman alıyor. KeepVid Music Tag Editor yinelenen şarkıları akıllıca tespit edebilir ve gerektiğinde gruplar halinde yinelenenleri kolayca kaldırabilir. Desteklenen çıkış formatları:  MP3 (* .mp3), M4A (* .m4a).
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.