Anasayfa » Arturia Synclavier V v2.0.2 MacOS
Ses Düzenleme

Arturia Synclavier V v2.0.2 MacOS


Hakkında

V, her şeyi başlatan Synclavier synthesizer / dijital iş istasyonu seçkinlerini, özel avangard sesleri ile 80'lerin başındaki en büyük hitleri ve film müziklerini itiraf ederek sadık bir şekilde yeniden yaratıyor. Birinden 70'lerin sonlarında ve 80'lerin başında bir sentezleyicinin Kutsal Kase'sini isimlendirmesini rica ediyorsanız, en çok saygı duyulan şey New England Digital'in Senk. Ek sentez ve frekans modülasyonunun benzersiz birleşimi, birkaç klavyeci, yapımcı, film bestecisi ve ayrıcalıklı ses tasarımcısının ayrıcalıklı bir avantaj sağladı. Bu kaya gibi sağlam sistemlerden bazıları bugün hala kullanılmaktadır. Arturia bu yapımcısını, bu klasik enstrümanın muazzam dokularına ve yaratıcı paletine sahip olan orijinal programcı Cameron Jones ile işbirliği içinde yeniden yarattı. Synclavier V'in güçlü sesi gibi hiçbir şey yoktur. Synthesizer'lerin cephaneliği olmadan onsuz tamamlanır. Burada hiçbir analog veya örnek belirtisi yoktur: bu, tüm ihtişamında bir lehimli dijital sentezin sesidir. Kesinlikle eşsiz yumuşak tonlar yaratabilseniz de, bu gemi bağbozumu logosu en iyisi avangarddan kulak zarı ve galaksiler arası değişen kendine özgü dijital karakteri ile bilinir. Özellikle genişletilmiş pedler ve yavaş sinemanın ses manzaraları için idealdir. Ek olarak, Synclavier V'i onu ve sizi birbirinden tamamen ayıran tamamen modern bir araç sesi yapan önemli yükseltmelere de yatırım yaptık. Dünyanın en iyi ses tasarımcılarının yüzlerce hazır ayarı, Synclavier V'in eşsiz güç ayarlarına hakimdir ve anında ilham ve kolay kişiselleştirme için parmaklarınızın ucuna yerleştirilir. Önceden ayarlanmış Synclavier V ile sadece çok fazla sevinirken, hazır olduğunuzda yüzeyin hemen altında bekleyen sonik maceraların bir evreni var. Tek ses, 24 harmonik osilatör katkı maddesi ve taşıyıcı modülasyonu üzerinde kontrolle birlikte V Synclavier ilave sentez ve FM kombinasyonundan gelir. Orijinal enstrümanın önceden belirlenmiş bir Timbre'ye programlanmış dört Kısmi Zil Sesini karıştırmasına izin verilmişse, rekreasyon alanı Arturia on iki katına çıkar ve yaratıcı olanaklarını katlanarak arttırır. Zaman Dilimi Motoru, istenirse birkaç dakika bile olsa zaman içinde karmaşık ses değişikliklerine izin verir. Program Synclavier V, şık bir çalışmadır. Üç farklı arayüz görünümü, ihtiyaçlarınıza en uygun kontrol derinliğini seçmenize izin verir. Synclavier V, tüm orkestranın etkileyici sentezleyicilerinin hayalini tek bir ek olarak gerçekleştirmenize olanak tanır.
Özellikleri

 

V2.0.2’deki değişiklikler:

100 adede kadar analiz noktasına sahip yeni resentez motoru. Örnek oynatma modu. Zaman çizelgesindeki, 50'den 100'e kadar olan karelerin çoğaltılması dahil iyileştirmeler; oran ofset toplam genel resim; yeni bir parametre ayar tablosu; yeni döngü modu; şimdi çerçeveler BPM ızgarasını yerleştirmek için senkronize edilebilir; Shift + drag ile zaman çizelgesinde sadece bir resmi taşıma yeteneği ; ve rafine Solo / Kopyala / Yapıştır / Sil zaman çizelgesi iş akışı iyileştirmeleri Vibrato ve stereo LFO'nun eklenmesi de dahil olmak üzere sekme modülasyonu; ve modülasyon kaynağı olarak eklenen yükseltici ve harmonik zarflar. Dinamik klavye geliştirmeleri. Giriş seçimi olarak klavye seçimi, hız veya modülasyon tekerleği. Kopyalamanın / yapıştırmanın yeni yolları: yalnızca seçilen bir sekme veya tüm sekmeler. LFO ekran görüntüsü de dahil olmak üzere kozmetik ürünlerindeki gelişmeler, global telafiyi, sekme sırasını, birleştirme efektlerini ve konfigürasyon sayfalarını, zaman çizelgesinin gerçek zamanlı geri beslemesini, otomatik yakınlaştırma kuralını, zarfları ve satır süresine bağlı yolculuğu kapsar. Donanım üst paneli için yeni mod açılıyor. Histogramlar harmonik faz şimdi derece olarak gösterilir (-179 ° / + 180 °). HQ Basit Sinüs ile ek hazır şablonlar. Hacim seviyeleme ve haritalama modülasyon tekerleği ve sostenuto pedalı ile önceden ayarlanmış ön ayarlar. Önceki konfigürasyon sayfasının tüm parametreleri şimdi ön ayarlarda saklanır. Hata Düzeltmesi: - Yeni bir tane oluşturmak yerine, şimdi adını doğru değiştirdikten sonra bir kullanıcının önceden ayarlanmış olanını kaydedin - Taşıyıcıdaki ve modülatördeki harmonik fazlar , maksimum değerlere ayarlandığında rastgele değişmez
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

568 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.