Anasayfa » Kuassa Effektor DL3606 v1.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

Kuassa Effektor DL3606 v1.0.0 MacOS


Hakkında

Muhtemelen, müzikte yaygın olarak kullanılsa bile, ses efekti işlemede en önemli etkilerden biridir. Her şey 1940'larda başladı, stüdyo mühendisleri yaratıcı kullanımlar için bir sinyal tekrarı oluşturmak için çoklu teyp makinelerini kullandılar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bu özel efekt hala daha fazla özellik, yeni ses ve modern yönlendirme olanakları ile sürekli geliştirilmektedir. Öte yandan, birçok oyuncu hala çok sayıda zamansız kayıtta duyulabilecek klasik gecikme sesini arar.
Efektor pedal efektleri yazılımımızı tamamlama yolunda Kuassa, Efektor DL3606 Gecikmesini sunar. Efektor DL3606, DAW'nize en çok istenen beş tür gecikme efektli ses eklentisini getiriyor, tekrarlara veya ekolara hayat ve hareket eklemek için modülasyon parametresiyle birlikte. Birden fazla kayıt cihazı kullanılmaya başlanan yağ, elektrostatik üniteleri, portatif teyp geciktirme makinelerini, raf ünitelerine ve kompakt gecikme pedallarına; Kuassa Efektor DL3606 Gecikme, emrinizde 5 tip gecikme pedalı efekt yazılımı sunar: Dijital: Geniş frekans aralığında temiz ve net. Analog: Karanlık ve duygusal, kova tetiği gecikme pedallarından ilham alan Lo-Fi: Karıştırılmış ve kirli, azaltılmış frekans aralığına sahip daha düşük bit hızı Bant: Bağbozumu bant birimlerinin sıcak ve yemyeşil sesini simüle et Ters: Sinyali eterik ve ortam efekti için geriye doğru tekrarlar
Özellikleri

• 5 popüler gecikme tipi • Bireysel Hız ve Derinlik kontrollerine sahip modülasyon bölümü • Ayrı Islak ve Kuru kontroller • BPM senkronizasyonu • Gerçekçi gitar çalma deneyimi için fotogerçekçi grafikler • Basit ve kullanımı kolay arayüz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.