Anasayfa » LVC-Audio Toned-MAX v2.0.5 macOS
Ses Düzenleme

LVC-Audio Toned-MAX v2.0.5 macOS


Hakkında

Toned-MAX, analog modellemeli çok yönlü bir dijital ekolayzır eklentisidir. Toned-MAX tek tek pistlerde yaratıcı bir şekilde kullanılabilmesine rağmen, mastering ve bus pistlerinde parlar. Temel bir EQ'dan başka, Toned-MAX sinyali izlemek için birçok farklı görsel özellik ve çıktının şekillendirilmesi için kontroller içerir.
Toned-MAX, standart yüksek geçiş, düşük geçiş, raf ve zil filtreleri dahil 15 farklı filtre tipi içerir. Toned-MAX ayrıca bir eğim filtresi, bir sabit q zil filtresi, bir bant raf filtresi ve analog raf filtrelerini taklit eden filtre türleri içerir. Filtreler, analog filtre türlerini daha fazla taklit etmek için “Q-Link” kontrolü gibi ek seçenekler ve ölü-basit dinamik eşitleme için iki farklı dinamik EQ seçeneği içerir. Tüm filtreler stereo, sol, sağ, orta veya yan modda çalışabilir. Toned-MAX, farklı filtrelerin ve Q-Link özelliğinin bir araya getirilmesiyle elde edilebilecek çeşitli analog filtre tiplerinin ötesinde, LVC-Audio'nun PreAMPed ve T-Chain'de (preamp modelleri ve vintage kompresörler) bulunan analog modelini de içerir. Toned-MAX, temiz analog dişlinin ayrı giriş ve çıkış analog modelini içerir. 7 farklı giriş modeli ve 6 çıkış modeli bulunmaktadır. Analog modellerin doygunluğunu ve dinamik yönlerini nazikçe artırmak için genel bir Drive kontrolü kullanılabilir. Tüm ton şekillendirme kontrollerine ve analog modellemeye ek olarak, Toned-MAX aşağıdakileri içerir: Stereo kontroller: Düşük ve yüksek genişlik, denge ve izleme için stereo vektörel bakış açısı şekillendirme için kontroller. Geleneksel sert kırpma olmadan sinyali kontrol etmek için Soft Clipper çıkışı verin. Örnekleme modları: Minimum ve Lineer faz, HQ ve LQ modları ve seçilebilir oranlar (2x, 4x, 8x, 16x). Spektrum Analizörü, Dalga Biçimi Görünümü ve Stereo Vektörkop için yapılandırılabilir renkler ve seçenekler. İnce ve çok ince kontrollü, yerleşik AB karşılaştırmalı ve mastering koşulları altında hassas kontrol için seçilebilir sınırlı aralıklara sahip topuz kontrolörleri (örneğin, EQ kazançları için +/- 3dB veya 6dB).
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.