Anasayfa » Late Shift v2020-20107 35386 MacOS
Aksiyon - Macera

Late Shift v2020-20107 35386 MacOS


Hakkında

Geç Vardiya yüksek riskli bir FMV suç gerilimidir. Kazançlı bir müzayede evinin soygununa zorlandıktan sonra, matematik öğrencisi Matt acımasız Londra soygunundaki masumiyetini kanıtladı. Seçimlerinizin en başından sonuna kadar sonuçları olacaktır. Küçük bir karar, yedi sonuçtan birine yol açabilecek kendi macerayı seç tarzındaki bir oyunda tüm sonucu değiştirebilir. Sherlock Holmes (2009 filmi) yazarı tarafından yazılan, toplam 180'den fazla karar noktası ile sürükleyici bir canlı eylem suç gerilimini yaşayın. Arabayı çalıyor musun yoksa kaçıyor musun? Emirleri takip ediyor veya planı sabote ediyor musunuz? Film duraklama olmadan ve döngüsel çekim olmadan dönmeye devam ederken karar vermek için sadece birkaç saniyeniz olacak. Full HD kalitesinde çekilen Late Shift'in sinematik deneyimi filmler, oyunlar ve etkileşimli hikaye anlatımı arasındaki çizgiyi harmanlıyor.
Özellikleri

  • Çoktan seçmeli Hikaye Anlatma: Bir hikaye, sayısız hikaye, yedi son.
  • Tamamen canlı bir aksiyon, sinematik interaktif gerilim filmi, Londra, İngiltere'de full HD olarak çekildi.
  • Duraklama ve döngüsel çekim olmadan toplam 180'den fazla karar noktası.
  • Yönetmen Tobias Weber, ve yazar Michael R. Johnson, yazar Sherlock Holmes (2009 filmi)
  • Oyunculuk performansları Joe Sowerbutts (Matt), Haruka Abe (May-Ling) ve Oliver Twist'ten Richard Durden (Samuel Parr).
Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: OS X 10.9+ 64-bit
  • İşlemci: Core i3 2.4Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6.34 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.