Anasayfa » Edna & Harvey The Breakout Anniversary Edition 0.19120404 35602 mac
Aksiyon - Macera

Edna & Harvey The Breakout Anniversary Edition 0.19120404 35602 mac


Hakkında

Edna ve Harvey: The Breakout'ta genç Edna, geçmişini ya da oraya nasıl geldiğini hatırlamadan deli bir sığınma evinin dolgun hücresinde uyanır. Kesin olan tek bir şey var: Yanlış bir şekilde hapsedildi ve kaçması gerekecek! Sonuçta, tamamen aklı başında hissediyor - ve konuşan doldurulmuş oyuncak tavşanı Harvey yürekten kabul ediyor. Birlikte, Arı Kostümündeki Adam veya Siyam ikizleri Hoti ve Moti gibi sayısız tuhaf mahkumla buluşarak cesur bir koparma girişiminde bulunurlar. Ancak enstitünün uğursuz başkanı Dr. Marcel, Edna'yı durdurmak için elinden gelen her şeyi yapacak. Hangi kötü plan ayakta duruyor? Yavaşça, Edna geçmiş anılarını geri kazanmaya başlar. “Edna & Harvey: The Breakout - Anniversary Edition” için Daedalic'in klasiği yeniden çizildi ve tam bir revizyon aldı: yüksek çözünürlüklü görseller, yeni teknoloji, sezgisel kontroller - bu gerçekten çılgın bir macera. Bu ilginç kült klasiği Edna & Harvey ile yeniden yaşayın, ama her zamankinden daha iyi - ya da bu mücevheri ilk kez keşfedin! Deli olma zamanı! Edna uyandığında, geçmişiyle ilgili anıları veya neden bir sanatoryumun yastıklı hücresinde kendini bulduğu konusunda hiçbir bilgisi yoktur. Bir hücreye nasıl geldiğine dair en ufak bir fikri olmasa da, bir şey kesindir: Oradan çıkmak istiyor! Sonuçta, pozitif aklı başında geliyor - ve konuşan peluş tavşanı Harvey kesinlikle katılıyor. Birlikte kaçmaya çalışırlar ve en tuhaf mahkumlarla tanışırlar - arı kostümündeki bir adamdan sahte siyam ikizleri Hoti ve Moti'ye kadar. Ama sanatoryum başkanı Dr. Marcel, Edna'nın ayrılmasını durdurmak için elinden gelen her şeyi yapar. Oyun sonu nedir? Ve hafızası neden silindi? Edna sanatoryumdan önceki zamanı hatırlıyor…
Özellikleri

 • Tamamen 2D olarak çizilmiş güzel ve benzersiz grafikler.
 • Zorlu bulmacalar, saatler süren diyalog ve 120'den fazla benzersiz konum!
 • Oyunu ikinci kez oynadıkça, büyük tüylü tavşan kulakları sizden büyümeye başlayacak!
 • Eski ve yeni görseller arasında istediğiniz zaman geçiş yapın
 • 20 saatten fazla tuhaf mizah ve çılgın macera eğlencesi
 • Çok sayıda komik karakter ve delicesine eğlendirici diyaloglar
 • Yeni bir yorumda eşsiz bir çizgi roman tarzı
 • Modernleştirilmiş teknoloji, gelişmiş kontroller - tümü parlak ve son teknoloji
Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : OSX 10.14 or later
 • İşlemci : Intel Core i5 veya üzeri6000 +, 3.0GHz veya üzeri
 • Bellek : 4 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.03 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.