Aksiyon - Macera

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice 1.0.1.53 (42164) Mac


Hakkında

Hey bayanlar, tekrar ıslanma zamanı! Henüz bitirmedim ve hala Leisure Suit Larry – Wet Dreams Dry Twice’da seni hayal ediyorum. Cancum’da mahsur kalmış Yeni Kayıp Ücretleri bıraktım ve tek gerçek aşkım Faith ile evlenmeye hazırlandım. Ancak, öngörülemeyen olaylar bizi böldü ve yeniden ayrıldık! Ünlü, güneşli ve devasa Kalau’a takımadalarında bir yerlerde ve onu bulmalıyım. Bana yardım et – eğer onu yakında bulamazsam, sanırım patlayabilirim!

 

Beni sevdiklerimden, inancımdan, Kalau’a’nın vahşi ve evcilleşmemiş adalarından bile hiçbir engel uzak tutamaz. Bu sevimli ada hanımları, kalbimin pusulası yalnızca tek bir yönü gösterdiği sürece dikkatimi dağıtabilir – İnanç! Benimle gerçek bir korsan olarak yelken açmak ve gerçek bir altın avcısı olmak ister misin? Mürettebatıma bu muhteşem görevde katılın – sonunda kemiğe batmış olabilirsiniz!

Özellikleri

  • Tüm gizemli ve güzel adalarının bulunduğu Kalau’a takımadalarını keşfedin – el yapımı 50’den fazla yere sahip.
  • Wet Dreams Don’t Dry’dan 40’ın üzerinde yeni ve eski arkadaşla tanışın ve yeni, kadınsı arkadaşlarla sohbet edin.
  • Larry’nin zor ve heyecan verici (ve belki biraz erotik) yeni bilmeceleri çözmesine ve görevleri tamamlamasına yardım ederek ona gerçekten mutlu bir son verin.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.6+
İşlemci türleri ve hızı: Core Duo 1.83GHz +
RAM minimum: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.21 gb .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.