Anasayfa » Little Snitch 4.0.3 (CR2) Mac
İnternet Araçları

Little Snitch 4.0.3 (CR2) Mac


Hakkında

Bilgisayarınız İnternet’e bağlanır bağlanmaz uygulamalar çoğu zaman ihtiyaç duydukları her yerde bilgi gönderme iznine sahiptir. Little Snitch bu aktiviteyi not eder ve bu verilerde neler olacağına kendiniz karar vermenize olanak sağlar. Ağınızı kontrol edin Bağlantılara izin vermeyi veya reddetmeyi ya da benzer, gelecekteki bağlantı girişimleriyle nasıl başa çıkacağını bir kural tanımlamayı seçin. Little Snitch, arka planda göze çarpmayan bir şekilde çalışıyor ve virüslerin, truva atlarının ve diğer kötü amaçlı yazılımların ağla ilgili etkinliklerini bile tespit edebiliyor. Ağ İzleme Yeniden Tanımlandı Kiminle konuştuğunu bir bakışta görmek için kaputun altına bir göz atın. Küçük Snitch Ağ İzleyicisi, ağ trafiği izlemesini tamamen yeni bir seviyeye yükseltir. Gerçek zamanlı diyagram, bant genişliğini, trafik toplamlarını, bağlantı durumunu ve daha fazlasını analiz etmek için güçlü ancak basit seçeneklerle birlikte ince taneli trafik bilgileri sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

50 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.