Anasayfa » Logtail 3.8 MacOS
İnternet Araçları

Logtail 3.8 MacOS


Hakkında

Logtail, basit, temiz ve birleşik bir arayüzde Linux sunucuları ve uzaktan (SSH kullanarak) veya biçimlendirilmemiş metin dosyasını yerel günlük dosyalarını görüntülemek ve izlemek için bir OS X uygulamasıdır! Günlük dosyalarını okuyun ve içeriğini değiştirdikçe oluşturuyor ve “tail” programı Unix (tail -f) ile benzer şekilde dosyayı takip edebilir veya “takip edebilirsiniz”. logtail, çalışma zamanında sürekli güncellenen uygulama ve sistem günlük dosyalarını izlemek için kullanışlıdır. Bu, filtre kurallarını yapılandırmanıza ve eşleşen arama terimleriyle eşleşen satırları gizlemek veya renklendirmek için kullanılabilecekleri vurgulamanıza olanak tanır. Bu, günlük dosyalarınızdaki önemli verilere odaklanmanızı sağlar! Günlük dosyasında eşleşen metin bulunduğunda bildirimleri uyarmalarına da izin verebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.