Anasayfa » Living Weather-Wallpapers HD 4.4.4 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Living Weather-Wallpapers HD 4.4.4 MacOS


Hakkında

Living Weather & Wallpapers HD 4.4.4 - hava durumunu masaüstünüzde canlandıran çarpıcı, benzersiz bir uygulama! Hava durumu tahminlerini verir ve masaüstünüzü koşullarla eşleşen güzel bir animasyonlu duvar kağıdı sahnesine dönüştürür. Weather HD ekran koruyucu olarak da kullanılabilir.
Özellikleri

● Dünyanın herhangi bir yerindeki doğru hava tahminleri ve yerel saat ● İlk konumunuz otomatik olarak algılanır ve arama alanına şehir adının, posta kodunun veya havaalanı kodunun ilk birkaç harfini yazarak yeni tahmin konumları eklenebilir ● Geçerli sıcaklık doğrudan masaüstünde simge rozeti olarak HAVA DURUMU DETAYLARI: ● 7 Günlük ayrıntılı hava durumu tahmini (ücretsiz sürüm için 3 gün) ● 3 gün boyunca 2 saatlik hava tahmini ·Sıcaklık ・ Rüzgar hızı ve yönü ·Nem ● Hava tahmini metin özeti ● Minimum ve Maksimum sıcaklıklar ● Mevcut “Hissedilen” (görünür) sıcaklık ● Rüzgar Hızı ve Yönü ● Çiğ Noktası ● Nem ● Yağmur yağışı bilgileri ● Yerel Gün Doğumu ve Gün Batımı ● Birimler: Fahrenheit veya Santigrat ve mil / km veya km ● Zaman biçimi: “Sistem Varsayılanı”, 12 saat veya 24 saat ● Weather Underground®'tan doğru, birinci sınıf hava durumu verileri
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

834 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.