Anasayfa » Luminar Neo 1.19.0 (17460) macOS
Fotoğraf

Luminar Neo 1.19.0 (17460) macOS


Hakkında

Luminar Neo, görsel hikaye anlatıcılarını en cesur fikirlerini hayata geçirmeleri için güçlendiren yeni bir yaratıcı resim editörü. Luminar Neo, Skylum’un tanınır hale geldiği benzersiz, amaca yönelik yapay zeka düzenleme teknolojileri üzerine kuruludur.

Skylum’un kurucu ortağı ve CPO’su Dima Sytnik, “Luminar ailesinin en son üyesi olarak, Luminar Neo’yu sanatçıların daha zorlu görüntü oluşturma çalışmalarını üstlenmelerine ve genellikle ulaşılmaz görünen sonuçlara ulaşmalarına izin vermek için tasarladık” dedi.

Luminar Neo, daha fazla özelleştirilebilirlik sunan ve şirketin LuminarAI yazılımına dayanan bir uygulamadır. İki program yan yana satılacaktır.

Luminar Neo, görüntü katmanları, arka plan değiştirme, yeniden aydınlatma seçenekleri, toz giderme ve daha fazlasını içeren birçok yeni özellikle birlikte gönderilecek. Yazılım, sahnenin derinliğini ve içeriğini tanımak için her görüntüyü analiz eder ve bu da hassas kontrol sağlar.

Özellikleri

  • MacOS’ta görünür animasyonlu Sık Kullanılanlara Araçlar Ekleme
  • Katalogdaki herhangi bir fotoğrafı Döndür ve Çevir
  • EXIF paneli için yeni arayüz
  • Katalog başlığı için yeni arayüz
  • 8 bit ve 16 bit PNG resimlerini dışa aktarın
  • İyileştirilmiş İspanyolca yerelleştirme
Sistem Gereksinimleri

  • Uyumluluk: macOS 10.14.6 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.27 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.