Fotoğraf

Topaz Gigapixel AI 4.2.1 Mac


Hakkında

Görüntünüzü ayrıntı kaybetmeden büyütmek her zaman imkansızdı… şimdiye dek. Görüntü kalitesini mükemmel korurken fotoğraflarınızı% 600’e kadar yükseltin.

Nefes kesen keskin baskılar. Üretim sonrası yüksek çözünürlüklü kırpma. DSLR’den çıkmış gibi görünen iPhone fotoğrafları. Fotoğraflarınızı neden genişlettiğiniz önemli değildir, sonuçlarınız için her zaman mümkün olan en iyi kaliteyi istersiniz. AI Gigapixel, halihazırda, büyütülmüş fotoğrafınıza ayrıntı ekleyebilecek, mevcut tek fotoğraf büyütme ürünüdür.

Görüntüleri% 600’e kadar büyütme
Basit bir iPhone fotoğrafından 80 x 60 inç boyutunda güzel bir baskı elde edin. Veya DSLR fotoğraflarınızı keskin ve ultra ayrıntılı 100MP görüntülere dönüştürün.

Gerçekten akıllı bir yükseltme kullanın
Milyonlarca örnek resim ile eğitildikten sonra, Gigapixel şimdi resimlerinizi şaşırtıcı bir kalite düzeyinde büyütebilir.

Net ve net sonuçlar elde edin. 
Gigapixel, sonuçları olabildiğince fazla ayrıntı ve netlikte elde etmek için piksel başına yaklaşık 2 milyon işlem gerçekleştirir.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

855 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.