Anasayfa » Luxion KeyShot Pro 11.3.3.2 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Luxion KeyShot Pro 11.3.3.2 MacOS


Hakkında

Luxion KeyShot Pro 9.0, fikirlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olmak için size sınırsız yaratıcı yetenek sunar. KeyShot kullanıcılarının tüm görselleştirme ihtiyaçları için bir merkez olduğu KeyShot kullanıcılarının görüşü etrafında inşa edilmiş olan KeyShot 9, tamamen yaratıcı özgürlük ve tasarımınızı düşünce hızında keşfetmenize olanak tanıyan bir görsel çeviklik düzeyi için benzersiz kolaylık, basitlik ve erişilebilirlik sunar. .
Özellikleri

GPU Modu KeyShot 9, NVIDIA RTX'in OptiX ile GPU hızlandırmalı tam ışın izleme gücünden faydalanabilme özelliğini sunar. Hem gerçek zamanlı renderleme hem de yerel renderleme çıkışı için mevcut olan KeyShot'un GPU Modu, NVIDIA RTX özellikli GPU'larda çoklu GPU performans ölçeklendirmesinden ve özel ışın izleme hızlandırma donanımından yararlanmak için tek tıklamayla GPU kaynaklarına erişime izin verir. Bir düğmeyi tıklatarak Denoise Pürüzsüz, hızlı, güzel görüntüler. Denoise, Gerçek Zamanlı Görünümdeki gürültüyü ortadan kaldırmak ve çıktıyı oluşturmak için hem CPU hem de GPU modunda çalışır. O zaman çarpışmasını zaman kazandıran bir hale getiriyor. Denoise'u açın ve sınırsız sayıda KeyShot Image Style'da kullanmanın avantajıyla, görüntünüzü 30 kat daha hızlı hale getirdiğini izleyin. RealClothTM (PRO) RealCloth, Luxion'un gerçekçi dokuma malzemelerin oluşturulmasına ve görselleştirilmesine izin veren güçlü ve yeni bir malzeme türü kullanan patent bekleyen bir teknolojidir. Materyal türü, dokuma düzeninin (Pro) kontrolünü ve kolayca kopabilen lifleri ekleme kabiliyetini sağlar. Kütüphaneye yeni RealCloth malzemeleri de eklendi. Web Konfigüratör (PRO) KeyShot 9, etkileşimli, tarayıcı tabanlı ürün konfigüratörleri oluşturma gücü sunar. Seçtiğiniz modelleri, malzemeleri ve stüdyoları kullanarak tamamen işlenmiş ürün varyasyonlarına sahip olan web konfigüratörleri, daha ilgi çekici bir ürün seçeneği deneyimi sunmak için özel olarak paylaşmak veya çevrimiçi olarak barındırılmak üzere üretilebilir. 3B Model Kitaplığı KeyShot 9, sahnenizdeki ürünleri tamamlamak için size en yüksek kalitede, özel olarak küratörlüğünü yapılmış 3B modellerle dolu yeni bir Model Kütüphanesi sunar. Tüm 3B modeller, malzemeler ve dokularla birlikte gelir ve KeyShot Cloud'dan basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle kolayca aranabilir, filtrelenebilir ve herhangi bir sahneye eklenebilir. Yaratıcı Özgürlük Hayal gücünüzü açın. Yeni malzemeler ve dokularla KeyShot 9, ürün görselleriniz üzerinde yeni bir ayrıntı düzeyi ve kontrol için yaratıcı özgürlüğünüzü açar. Fuzz Material (PRO) Bu sıcak, bulanık duygu için. Üzerinizde akan bu sıcak, bulanık duygu kafanızda değil, ürünlerinize yepyeni bir gerçekçilik düzeyi getiren yeni bir malzeme geometrisi gölgelendiricisi. Sadece KeyShot Material Graph (Pro) 'yu açın ve istediğiniz malzemenin yüzeyine gereken miktarda hav ekleyin. Mükemmel, bulanık görünüm için uzunluk, rastgelelik, yoğunluk ve daha fazlasını kontrol edin.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.66 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.