Anasayfa » FontLab 8.2.0.8532 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

FontLab 8.2.0.8532 MacOS


Hakkında

FontLab ile (FontLab Studio'ydu), malzemeleri masaüstü, web, renk ve değişkenler oluşturabilir, açabilir, düzenleyebilir, çizebilir, alan, kern, üretebilir ve dışa aktarabilirsiniz. Tam bir kaynak editörüdür, ancak aynı zamanda mevcut iş akışlarına entegrasyonunu kolaylaştıran diğer yazarlık araçları kaynaklarıyla veri alışverişini de destekler. FontLab, FontLab olarak bilinen birçok klavye kısayolu dahil olmak üzere klasik uygulamalarının, FontLab Studio'nun ve Fontographer'ın en iyilerini getirdi. Ancak tüm fonksiyonları tekrar gözden geçirdiler ve basitleştirdiler. FontLab VI, ister uzman ister yeni başlayan olun, tasarım sürecinize daha kolay ve daha verimli yenilikçi tasarım ve operasyonlar için yeni araçlar sunar. FontLab şimdi renk ve değişkenliği desteklemektedir, böylece bu yeni olasılıkları keşfedebilir ve yaratıcı erişiminizi genişletebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

103 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.