Anasayfa » LVC-Audio Clipped-MAX v2.0.2 macOS
Ses Düzenleme

LVC-Audio Clipped-MAX v2.0.2 macOS


Hakkında

Clipped-MAX, inceliksizden aşırıya kadar çok çeşitli karıştırma ve master uygulamaları için tasarlanmış çok yönlü bir kesme aletidir. Clipped-Max, çeşitli efektler üretmek için yeniden düzenlenebilen 4 farklı kırpma modülü içerir. Clipped-MAX'ın içine yerleştirilmiş, 128x'e kadar uzanan minimal ve doğrusal faz aşırı örneklemesidir. Clipped-MAX'ın modülleri arasında SHIFTER, STEREO, M-BAND ve MASTER bulunur. SHIFTER modülü, Clipped-MAX'ın selefi ClipShifter'i temel alır. Kırpma eşiği, gelen sinyale göre dinamik olarak değiştirilebilir. STEREO modülü gelen sinyali orta ve yan kanallara böler ve her kanal sol ve sağ çıkış sinyallerine birleştirilmeden önce ayrı kırpma kontrollerine sahiptir.
M-BAND modülü, sinyali ayrı kırpma için 2 ila 6 farklı EQ bandına böler. Her bandın kırpma miktarı ve kırpma algoritması ayrı ve yapılandırılabilir. MASTER modülü, örnekler arası tepe noktalarını izlemek ve durdurmak için bir örnek arası tepe seçeneği de dahil olmak üzere on bir farklı kırpma algoritması içerir.
Özellikleri

Genel değiştirilebilir renkler ile Resizable arayüz Çıktı ölçüm - Gerçek zirve ve EBU seçenekleri işlenmiş ve işlenmemiş sesleri karşılaştırmak için Autogain kontrol objektif Asgari ve Doğrusal faz numuneleyici - 128x kadar böyle VU, zirve ve RMS ölçüm gibi standart LVC-Ses özellikleri FFT spektrum analizörü, stereo vectorscope ve Karışım kontrolü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.