Anasayfa » Infinit Essentials Trapsoul v1.0 macOS
Ses Düzenleme

Infinit Essentials Trapsoul v1.0 macOS


Hakkında

INFINIT ESSENTIALS TRAPSOUL VST'I SUNUYORUZ Bu, R&B Lovers'ın beklediği şey. Bu vst, özellikle R&B veya R&B Tuzak Türü yapmak içindir. Hem Windows 32-Bit // 64-Bit & Mac için uyumlu, kullanımı basit ve sezgisel. Her iki VST ve Ses Ünitesi (AU) formatında gelir.
Toplamda, bu VST, yaratıcı olmak için şaşırtıcı bir 100 Yüksek Kaliteli Aletler ile birlikte geliyor! Sesler, Bryson Tiller, Gelecek, Tory Lanez, Lil Skies, JuiceWrld ve diğerleri gibi en çok satan modern sanatçılar tarafından yoğun olarak etkileniyor. 'TrapSoul' ses kitaplığınızı artırmak için uygun maliyetli Genişlemeler zaten yapım aşamasında ve yakında geliyor.
Özellikleri

Ürün içerir: 100 Yüksek Kalite Aletleri 808s Bas Bells Korolar Gitar Tuşlar Pedler Piyanolar plucks Vokaller her şey, modern R & B Kentsel yapımları için gerekli gelecekteki genişleme Bankalar ile sonsuz genişletilebilir WIN & MAC için 32 & 64 Bit VST Plugin MAC için Audio Birimi Plugin (AU)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

199 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.