CD - DVD

MacX DVD Ripper Pro 6.6.2


Hakkında

Daha iyi DVD Ripper: en yüksek hız, daha geniş destek DVD’si, en iyi çıktılar
Mac kullanıcıları için ev yapımı ve ticari DVD’leri n hızında herhangi bir formatta kopyalamak için En İyi DVD Ripper. # 1 (sadece bütün bir DVD’yi kopyalamak için 5 dakika) ve orijinal kalite. Tüm budaklı DVD’leri (yeni DVD, DVD 99 başlıkları, hasar görmüş ve okunamayan DVD’leri) destekleyen ve DVD / ISO’dan DVD’ye MP4, HEVC / H.265, H.264, MOV dahil olmak üzere tüm biçimlerde görüntüleri kopyalayan ilk ve tek araç , FLV, MPEG4, AVI, QT, MP3 vb. Önceden ayarlanmış 350’den fazla profili olan DVD Ripper, DVD, iTunes, QuickTime, iPad Apple iPhone, Android, PS4, TV vb. DVD’yi ISO görüntüsüne 1: 1 oranında kopyalayın ve DVD’yi MPEG2 başlığına ve MKV’ye tüm videolar, sesler ve altyazılarla kopyalayın.

Mac’te popüler video / ses
DVD’sini kopyalayın En iyi Mac DVD Ripper DVD, MP4, HEVC, H.264, MOV, M4V, QT, AVI, MPEG, FLV, MP3, bir kaç isim vermek için. DVD filmlerini iTunes, QuickTime Player, taşınabilir aygıtlarda doğrudan görüntüleyebilir veya dönüştürülmüş videoyu Mac DVD Ripper yazılımıyla kişiselleştirilmiş bir video iznini almak için iDVD, Final Cut Pro ve iMovie’ye aktarabilirsiniz.

DVD’yi iPhone, iPad, iPod, Apple TV’ye Dönüştürme
MacX DVD Ripper Pro, Apple aygıtlarında oynatılabilecek video ve ses formatlarını entegre etmek için Mac’teki herhangi bir DVD’yi kopyalamanıza olanak tanır. DVD’yi iPhone’a Dönüştür XS / XS Maks / XR / X / Artı 8/8 / 7/7 Artı / SE / 6s / 6s Artı / 6 / 5S / 5 iPad Hava / Hava 2, iPad Mini 4/3 / Mini Retina Ekran, iPad 4/3/2, iPad Pro, iPod touch 5/4, iPod classic, yeni Apple TV, vb.  Mac için hızlı DVD Ripper ile, en sevdiğiniz DVD’lerin keyfini anında çıkarabilirsiniz.

En yeni DVD’leri kopyalamak için sürekli güncellenen
En yeni DVD’ler ve standart olmayan diskler, 60 GB dosyadan daha büyük bir boyuta sahip 99 başlık ile kapatılmıştır, bu da DVD ripinin sürekli bozulmasına neden olur, s. yapıştırılmış yazılımlar, sıra dışı dosyalar vs. Yeniden yapılandırılmış analiz algoritması DVD ve doğrulama mekanizması başlığıyla, MacX DVD Ripper Pro artık yeni DVD’yi de içeren herhangi bir DVD diskine tam erişim sağlayan, artık eski DVD yedekleme sorununu çözer. filmler, 99 DVD, DVD dizisi TV, DVD eğitimi ve diğer hasar görmüş veya oynanamayan DVD,% 100 başarı oranıyla kesintisiz.

Android Mobile DVD’si / Pad, Microsoft, Sony cihazları
350’nin üzerinde profil ve yeni çekirdek teknolojide yerleşik olan bu Mac DVD Ripper, yalnızca Apple cihazları için mükemmel bir çözüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda Android Samsung Galaxy S8 / Gibi neredeyse tüm popüler multimedya cihazlarını da kapsar. S7 / S7 kenar / S6 Kenar / Kenar + / S6 / S5, 8/7/5/4 Not / Not Kenar, Galaxy Tab S, Nokia Lumia 2520, Google Yeni Nexus 7, Asus MeMo Ped 7 Huawei Mate 10 / Ascend P7 , HTC One M9, Microsoft Surface Pro 4 / 3/2, Amazon Kindle Fire HDX8.9, Xperia XZ / Z5 / C4 / M4 / X kompakt, WP8, Xbox, Zune, PSP, PS3, PS4, PDA, MP3 çalar, vb.

Kırp, Kırp, Birleştir, Dış altyazı parçası ekle
– Fragmanları ve reklamları kesmek için video / DVD bölümlerini çıkarın.
– İstenmeyen kenarları ve fonları düzenlemek için mahsul çerçeve boyutunu kesin.
Birleştirme: join, ayrı film başlıklarını tek bir video dosyasında birleştirir.
Harici altyazı ekle – Tercih ettiğiniz altyazı dilini ekleyin.

1: 1 DVD’yi ISO görüntüsüne kopyala, MKV, MPEG2
“Kopyala” işlevi, DVD kalitesinde ses / video kaynağının yedek kopyalarını birkaç dakika içinde yapmanızı sağlar. DVD’yi Mac tabanlı MacBook Pro / Air, Mac Mini ve iMac 5K ile kayıpsız çıkış kalitesinde ses ve Dolby AC3 / DTS 5.1 Kanal Orijinal ile kopyalayabilirsiniz. Tek bir MPEG2 dosyası oluşturur, böylece Mac’inizde veya USB sabit diskinizde saklayabilir, VLC veya QuickTime Player ile oynatabilirsiniz. Aynı zamanda DVD’yi ISO görüntüsüne klonlama, DVD’yi Mac OS X’te MKV’ye yedekleme sunar.

YouTube, Metacafe, Break DVD videoları ekleyin
Bu DVD kopyalama yazılımı Mac ile, en sevdiğiniz video segmentlerini DVD filmleri çıkarmanız ve video klipleri YouTube, Google gibi Mac OS X’deki harika popüler video paylaşım sitesine yüklemeniz kolaydır. , Facebook, Vimeo, vb.

Gelişmiş kullanıcılar için ayarlanabilir parametre ayarları Gelişmiş kullanıcılar
için, bu Mac DVD Ripper, kod çözücü / kodlayıcı parametrelerini belirli bir kullanıma uyacak şekilde ayarlama seçeneği sunar. Çıkış ayarları, video kodeği, video bit hızı, kare hızı, en boy oranı, çözünürlük, ses kodeği, ses kanalı, ses örnekleme hızı, bit hızı vb.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

56 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.