Anasayfa » Magic Media Marker 3.3 MacOS
İnternet Araçları

Magic Media Marker 3.3 MacOS


Hakkında

Magic Media Marker'ın asıl amacı, video dosyalarını işlemek ve onları iTunes'da ve Apple Cihazlarınızda güzel hale getirmektir. Magic Media Marker'ı bir video dosyası besleyin ve dosyanın bir TV Şovu mu yoksa bir Film mi olduğunu dosya adına göre otomatik olarak belirleyecek ve sizin için uygun meta verileri ve resimleri indirecektir. Magic Media Marker, kullanıcı etkileşimi gerektirmeyen "kur ve unut" türünde bir Uygulama olacak şekilde tasarlanmıştır. Otomasyon Kolaylaştı Video dosyalarınızı manuel olarak değiştirmek için neden bu kadar zaman harcıyorsunuz? Videonuzu etiketlemeyi "kolay" hale getiren diğer yazılımlarda bile, değişiklikleri onaylayarak videoya geçmeniz gerekir. Zaman alıcı ve monoton. Magic Media Marker, menü çubuğunda yolunuz dışında kalır, çok fazla sistem kaynağı kullanmaz ve hepsinden iyisi, ilk kurulumdan sonra (ki bu çok kolay), tamamen otomatiktir. İster Magic Media Marker'ı manuel olarak besleyin, ister yeni videolar için bir klasör izletin, dikkat etmenize gerek yok. TV Şovları ve Filmler, iTunes'da herhangi bir iDevices'ınızda izlemeye hazır bir sihir gibi görünür. Güçlü Veritabanları Tarafından Yönlendirilen Magic Media Marker, meta verilerini ve çizimlerini güçlü, yerleşik veritabanlarından alır. TV Şovları için Magic Media Marker, thetvdb.com'dan bilgi alır ve Filmler için themoviedb.org'u kullanır. Bu iki kaynakla Magic Media Marker, daha da belirsiz başlıklar için doğru sonuçları hızla geri alabilir. Growl ile bütünleşir Magic Media Marker, bildirimler için Growl'dan da yararlanır. Bunu Prowl veya Boxcar gibi bir şeyle eşleştirin ve TV Şovları izlemeye hazır olduğunda telefonunuza bildirim gönderilmesini sağlayabilirsiniz. El Freninin Gücü Videolarınızın kod dönüştürmeye ihtiyacı varsa, Magic Media Marker videolarınızı iTunes veya iDevices için uygun formatta olacak şekilde sizin için dönüştürebilir. Daha güçlü dönüştürme seçenekleri için HandbrakeCLI ile bağlantı kurabilir ve kontrol edebilirsiniz. Remux Videos MKV popüler bir video kapsayıcı haline geldi ve çoğu zaman bu videolar içinde h.264 video içeriyor. Bu, Apple'ın AppleTV, iPhone ve iPad'inin tercih ettiği video formatının aynısıdır, ancak bu cihazlar videoyu MKV kapsayıcısının içinde okuyamaz. Magic Media Marker artık bu videoyu mkv kabından çıkarma, gerekirse sesi dönüştürme ve hepsini Apple cihazlarının okuyabileceği bir m4v kabında bir araya getirme yeteneğine sahip. Buna remuxing denir, yalnızca dosyaları dönüştürmek için zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda videoyu dönüştürmediği için kalite kaybını da önler. organizasyon Magic Media Marker artık video dosyalarınızı yeniden adlandırma ve bunları filmlerin Türüne göre klasörlere yerleştirme ve işlenen videolarınızı daha düzenli tutmanıza yardımcı olmak için TV Şovları için ad ve sezon gösterme yeteneğine sahiptir.
Özellikleri

  • Video dosyalarını kendi başına veya HandbrakeCLI'yi kontrol ederek dönüştürün
  • h264 videolu Remux MKV dosyaları*
  • Tüm meta verileri Filmlere ve TV Şovlarına ekler
  • Video dosyalarını sizin için sıralar ve temizler
  • Videolarınızı iTunes ve iDevices için hazırlamak için tamamen otomatik bir sistem.
  • *DTS sesli videolar şu anda yeniden karıştırılamıyor, yine de kod dönüştürülecek, etiketlenecek ve iTunes'a eklenecek.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.