Anasayfa » Magnet Pro 2.8.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Magnet Pro 2.8.0 Mac


Hakkında

Window Magnet, Mac'inizle çalışma şeklinizi değiştirecek! Pencereleri kolayca ekranın kenarlarına ve köşelerine sürükleyerek çeşitli boyutlara ve konumlara kolayca oturtun. Bunları büyütün, yan yana yerleştirin veya ekranın dörtte üçüne göz açıp kapayıncaya kadar yerleştirin.
Özellikleri

  • Taşı ve Yeniden Boyutlandır. Sadece bir sürüklemede, herhangi bir pencereyi sola, sağa, üst ve alt yarıya ve ekranınızın dörtte üçüne oturtun.
  • Gerçek Tam Ekran Herhangi bir pencereyi ekranın üst kısmına sürükleyerek güzel, dolu, kenardan kenara tam ekrana geçin ve neredeyse hiç bir şey yapmak istemediği gibi görünen o küçük yeşil “zoom” düğmesini karıştırmayın.
  • Kolay Geri Yükleme. Bir pencereyi eski konumuna getirerek basitçe yerine oturduğundan sürükleyerek önceki şekline getirin.
  • Menü Çubuğu Yardımcısı. Tüm özelliklere ve tercihlere, ekranınızın en üstünde oturan menü çubuğu simgesiyle, istediğiniz zaman elinizde olmak için erişin.
  • Klavye kısayolları. Tüm tuş vuruşlarını sevenler için önceden tanımlanmış klavye kısayollarını kullanın veya gereksinimlerinize uyan kendinizinkini oluşturun.
  • Harici Ekran Desteği. Daha büyük çalışma alanınızı, dış ekranda bile ışık hızında yönetin.
  • Anahtarlayıcıları Dostu. Windows 7 ile deneme yaptıysanız, çok benzer bir şey kullanmış olabilirsiniz ve parlak Mac'inizdeki en büyük pencere yönetim araçlarından birine sahip olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.