Anasayfa » Things 3.17.5 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Things 3.17.5 MacOS


Hakkında

Things 3.12.5, görevlerinizi zarif ve sezgisel bir şekilde düzenlemenize yardımcı olan bir görev yönetimi çözümüdür. Şeyler, etiketlerin kullanımı ve akıllı filtre çubuğu sayesinde güçlü özellikleri basitlikle birleştirir. Leopard tarzı kaynak listesi hızlı ve kolay odaklama sağlar. Güzel bir kullanıcı arayüzü ile birlikte, Things imkansız gibi görünüyor: görev yönetimini hem kolay hem de eğlenceli hale getirmek.
Özellikleri

  • Büyük resim. Leopar tarzı kaynak listesi, görünüm modlarını değiştirmeden veya kafanızı filtre ölçütlerinin etrafına sarmadan kolayca odaklanmanızı sağlar.
  • Büyülü bir etiket çubuğu gerektiğinde otomatik olarak görünür ve görüntülenmekte olan listeye uyarlanır. En uzun Yapılacaklar listesini bile ayrıntılı bir şekilde incelemenizi sağlar. Hiyerarşik etiketler? Seni koruduk!
  • Takım çalışması. Things, uygun işbirliği özellikleri sunar. Görevleri ekibinizin üyelerine kolayca devredin. (Bu devam eden bir çalışmadır.)
  • Sütun yok! Birden fazla etiket, tarih veya not olsun, Yapılacaklar öğeleri bilgilerini gerektiği gibi görüntüler. Boş veya alakasız sütun hücreleri tarafından daha fazla alan boşa harcanmaz!
  • Kafanın dışına, yolunun dışına. Hızlı giriş HUD, herhangi bir fikri size ulaştığı anda girmenizi sağlar. Bitmemiş bir iş düşüncesinin sizi tekrar rahatsız etmesine asla izin vermeyin.
  • Sonsuza kadar senin. Sizi kilitlemeyeceğiz. İşler verilerinizi saklamak için açık bir XML dosya biçimi kullanır. (Henüz etkinleştirilmedi.)
  • İşler GTD'yi bile destekliyor, bu nedenle GTD konseptlerine aşina ve rahatsanız, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

37 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.