Anasayfa » Malwarebytes Premium 3.3.32 Mac OS X
Antivirüs - Güvenlik

Malwarebytes Premium 3.3.32 Mac OS X


Hakkında

Malwarebytes'in kanıtlanmış teknolojisi, MAC bilgisayarınızı korumak için güçlü bir kalkan oluşturacaktır. Bilgisayarınızın virüslere karşı korunmasını istiyorsanız deneyebilirsiniz. Mac için gerekli tüm güvenlik açıklarını kapatıp, sistemi baştan sonra tarayabilir ve bulunan tehditleri ortadan kaldırabilirsiniz. Mac Tehditlerine Karşı Güçlü Koruma Kötü amaçlı yazılımları gelişmiş anti-malware teknolojisi ile gerçek zamanlı olarak algılar ve kaldırır. Tehditleri otomatik olarak tehlikeli işaretler, karantinaya alır ve sisteminizi korur. Reklam programlarını ve istenmeyen casus içerikleri sisteminizden tamamen temizler. Hızlı Tarama Ortalama bir Mac'i 15 saniyeden kısa sürede tarar. En sevdiğiniz oyuna başlarken arka planda manuel tarama yapın. Tarama tamamlandığında bildirim alın ve sisteminizi casuslara karşı koruyun.
Özellikleri

  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Geliştirilmiş anti-malware teknolojisi
  • Güvenli karantina bölgesi
  • Gerçek zamanlı koruma
  • Otomatik tarama modları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.