Anasayfa » Password Vault Manager Enterprise 5.4.1 Mac OS X
Antivirüs - Güvenlik

Password Vault Manager Enterprise 5.4.1 Mac OS X


Hakkında

İnternet'te sörf yapmak için birkaç yıl alan herkesin çok sayıda farklı web sitesinde hesabı vardır. Ve kısa bir süre içinde, bir miktar güvenliğe sahip olmak ve aynı şifreyi hepsine koymamak, bazılarının bizi unuttuğunu söylemek şaşırtıcı değil. Bunun olmasını önlemek için Şifre Kasası Yöneticisi, tüm şifrelerinizi oldukça uygun bir şekilde yönetmemizi ve saklamamızı sağlayacak basit bir uygulamaya sahip. Program, ilgili tüm verileri bir hesaba hedeflememizi sağlayacaktır: kullanıcı adı, şifre, web sayfası, resim (isteğe bağlı) ve hatta kısa bir metin (isteğe bağlı). Ayrıca banka hesapları vb. Gibi diğer kodları hedefleme seçeneğine de sahip olacağız. Şifre Vault Yöneticisi çok kullanışlı bir araçtır, kullanım kolaylığı sayesinde tüm şifrelerinizin güvenli bir şekilde saklanması için idealdir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

96 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.