Anasayfa » MAMP PRO 6.6.4 Mac
Webmaster Araçları

MAMP PRO 6.6.4 Mac


Hakkında

MAMP PRO , OS X: MAMP için klasik yerel sunucu ortamının ticari, profesyonel düzeyde sürümüdür. Profesyonel Web geliştiricileri ve programcıları için tasarlanan MAMP Pro, geliştirme ortamlarının OS X altında kolay kurulum ve yönetimine olanak tanır.   Profesyonel bir Web geliştiricisi olarak programlarınızı ayrıntılı olarak test etmeniz gerekir. Ek olarak, çoğu ISS tarafından kullanılan tüm bileşenlerle son derece yapılandırılabilir bir geliştirme ortamına ihtiyacınız var: Apache, MySQL ve PHP en son kararlı sürümlerde. En yeni AJAX oluşturma işleminizi test etmek veya webEdition ile yeni bir sayfa gerçekleştirmek isteyip istemediğiniz önemli değil: MAMP Pro, geliştirmelerinizin testleri sırasında sizi destekler.   Canlı sisteminiz için tehlike oluşturmadan testler yapmak için istediğiniz sayıda sunucuyu ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, yerel ad çözümlemesi MAMP Pro tarafından gerçekleştirilir. Çok otantik bir ortamı simüle etmek için, MAMP Pro yerel posta sunucusunu da açar, böylece PHP komut dosyaları ile postalar gönderilebilir.   MAMP Pro ile yerel sunucunuzu, dyndns.com gibi mevcut bir Dinamik DNS sağlayıcısına kolayca bağlayabilirsiniz. Üstünler ve potansiyel müşteriler için çalışmalarınızın sonuçlarını harici olarak hızlı bir şekilde erişilebilir hale getirmeyi çok basit hale getirin. Ayrıca, birçok sanal ana bilgisayar ayarlayabildiğiniz için, kolayca alternatif yapılandırmalar veya öneriler sunabilirsiniz.   Serbestçe kullanılabilen standart tasarım “MAMP” otomatik olarak MAMP Pro ile birlikte kurulur. Böylece tüm MAMP özelliklerini hemen kullanabilirsiniz:
  • Apache Web sunucusu
  • MySQL veritabanı sunucusu
  • MySQL veritabanına erişmek için phpMyAdmin
  • Web sunucusu için bir modül olarak PHP
  • Standart veya bireysel bağlantı noktasında Web sunucusu ve veritabanı şirketi
  MAMP Pro ile, çalışan bir test ortamı oluşturmak için yapılandırma dosyalarının karmaşık bir şekilde düzenlenmesi gerekmez. Temiz bir şekilde ayrılmış, aynı anda birkaç proje geliştirilebilir. Mümkün olduğu kadar çok çeşitli ISS'leri temsil edebilmek için PHP, herhangi bir olası uyumsuzluğa karşı korumak için Sürüm 4 ve 5 arasında herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Mac'inizdeki bir hazırlama sunucusu, birkaç fare tıklamasıyla MAMP Pro ile kurulur, böylece müşterilerinizi ve amirlerinizi istediğiniz zaman projelerinizin durumu hakkında güncel tutabilirsiniz. MAMP Pro'nun kullanıcı arayüzü Apache modüllerinin sistematik olarak etkinleştirilmesine veya devre dışı bırakılmasına izin verir. Böylece, projenizin daha sonra çalışacağı sunucu ortamını mükemmel şekilde taklit edebilir ve projenizin mümkün olan en yüksek kalitesini garanti edebilirsiniz.   MySQL veritabanı MAMP'ın bir bileşenidir, ancak MAMP Pro ile yapılandırılması çok daha kolaydır. İnternet'e bağlı bir Mac'in güvenliğini artırmak için, MySQL'in cevap verdiği bağlantı noktasını kolayca değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda root şifresini değiştirebilir veya veritabanı sunucusuna erişimi yerel kullanıcılarla sınırlayabilirsiniz. SQL sorguları için hatalar oluşursa, MAMP Pro ile hata günlüğünüzün kaydedileceği konumu da tanımlayabilirsiniz, böylece onu aramak zorunda kalmazsınız.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

494 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.