Anasayfa » Manico 2.10.1 mac
Araçlar- Çeşitli

Manico 2.10.1 mac


Hakkında

Manico, macOS için tek Uygulama Başlatıcı ve Değiştiricinizdir. Hedef uygulamayı son derece hızlı bir şekilde başlatmak veya geçmek için Option + Sayı tuşunu kullanın! İşletim sistemini etkin bir şekilde kullanmak için klavye kullanmak isteyen biriyseniz, Manico verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
Özellikleri

· Son derece özelleştirilebilir macOS stili arayüz; · Uygulamaları başlatmak ve değiştirmek için tam kısayolları destekleyin; · Uygulamaları başlatmak/değiştirmek için Dock'u değiştirmek için “Dock” modunu kullanın; · Uygulamaları değiştirmek için Switcher'ı değiştirmek için kullanmak üzere “Switcher” modunu kullanın; · Uygulamaları ve kısayolları özelleştirmek için “Özel” modunu kullanın; · Menü çubuğunu temizlemek için durum simgesini gizleme desteği; · Sessiz Mod: uygulamaları “Sessiz Mod Listesi”ne ekleyin, ardından kısayol etkinleştirildiğinde Manico kendini göstermez.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.