Araçlar- Çeşitli

Battery Health 3 v1.0.29 Mac OS


Hakkında

Pil Sağlığı, MacBook ve iOS cihazınızın güç seviyesi, sağlık, kapasite, sıcaklık, yük döngüleri ve daha fazlası gibi pilinin hayati istatistiklerini görmek için profesyonel bir pil izleme programıdır.

Pil Sağlığı ile, MacBook’unuzun piliyle ilgili önemli bilgileri, mevcut şarj seviyesi, pil kapasitesi, güç tüketimi, yüklenme sayısı ve daha fazlası olarak kolayca görebilirsiniz.

MacBook’unuzun pil ömrünü iyileştirmek için bir dizi faydalı yolu karşılamak için uygulamanın “İpuçları” bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun.

Supercharged Pil Monitörü
Pil Sağlığı, MacBook ve iOS cihazınızın güç seviyesi, sağlık, kapasite, sıcaklık, yük döngüleri ve daha fazlası gibi pil üzerindeki hayati istatistikleri görmek için profesyonel bir pil izleme programıdır.
Dünya çapında 1 milyondan fazla Mac kullanıcısı tarafından kullanılan ödüllü bir uygulamadır.

Destek iPhone ve iPad
, iOS pilinden kullanışlı veriler almak için iPhone veya iPad’inize WiFi veya USB kablo Sync üzerinden bağlanmak için Pil Sağlığını kullanabilir. 
Bu önemli istatistikler, bozuk batarya kapasitesi nedeniyle cihazınızın pil ömrünün düşük olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir.

Ev enerjisi ve kalan süre özelliği
, güç domuzlarının sürekli olarak çok fazla enerji kullanarak algılanan uygulamaları kapatarak pil ömrünü uzatmasını sağlar.
Ayrıca, MacBook’unuzun kalan batarya süresini, Apple’ın son zamanlarda standart işletim sisteminizden kaldırdığı menü çubuğunda görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Özelleştirilebilir bildirimler
Mac’inizdeki pil seviyesi ile ilgili bildirim aldığınızda tam olarak kontrol edin; Düzenli aralıklarla önceden tanımlanmış değerler arasında seçim yapmak.
Ayrıca, isteğe bağlı olarak, şarj düzeyiniz% 10’un altına düştüğünde menü metnini kırmızıya ayarlayabilirsiniz. Bu, MacBook’unuzu yakında şarj etmeye başlamak için ek bir hatırlatma görevi görür.

İstatistik Geçmişi Gelişmiş Güç
Pil Sağlığı, pilinizin performansını enerji, navlun ve sağlık tarihini gösteren üç farklı grafikle analiz etmenizi sağlar. Yüksek pil ömrünü sürdürmek için alışkanlıkların yüklenmesi ve kullanılması için bu verileri kullanın.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.