Anasayfa » Mela – Recipe Manager 1.5.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Mela – Recipe Manager 1.5.1 Mac


Hakkında

Mela, iCloud ile senkronize olan basit, zarif ve modern bir tarif yöneticisidir. UYGULAMA İÇİ TARAYICI Gezinirken bir tarifi hızla kaydedin: Mela, o anda görüntülenen sayfada bir tarif algılarsa, aynı ekranda Mela'nın yerel tarif görüntüleyicisinde* görüntülenecektir. Mela'nın dışından bir tarif eklemek veya görüntülemek ister misiniz? Sorun değil, sadece Mela'nın paylaşım uzantısını kullanın. YEMLER yerel tarif görüntüleyicisinde* tüm tarifleri görüntülemek için favori tarif bloglarınıza abone olun. TARAYICI Bir kitaptan bir tarif tarayın: Metin tanımanın yardımıyla, onu kişisel koleksiyonunuza ekleyebilir ve diğer herhangi bir tarif gibi Mela'nın yerel tarif görüntüleyicisinde görüntüleyebilirsiniz. DÜZENLEME Tarifler, "Favori" veya "Yemek Yapmak İstiyorum" olarak işaretlenen kategoriler halinde düzenlenebilir. PİŞİRME MODU Pişirme modu, pişirme sırasında tüm adımları izlemeyi kolaylaştırır ve cihazınızın önünde olmasanız bile her şeyin okunabilir kalmasını sağlamak için daha büyük bir yazı tipi kullanılarak görüntülenir. BAKKALİYE Mela, bakkal listenizi yönetmek için Hatırlatıcılar. uygulamasını kullanır. Bu, Mela belirli bir cihazda yüklü olmasa bile, tüm cihazlarınızda alışveriş listenize her zaman erişebilmeniz avantajına sahiptir. BASKI Mela, kağıt üzerinde olmasını istediğiniz bir tarif olması veya PDF olarak kaydetmeniz durumunda baskıyı elbette destekler.
Sistem Gereksinimleri

macOS 11.0 veya üstü (Apple M1 uyumlu)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.