Anasayfa » Total Video Downloader 2.4.5 MacOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

Total Video Downloader 2.4.5 MacOS


Hakkında

Total Video Downloader 2.4.5, ultra hızlı indirme hızı ile mac için son derece basit bir çevrimiçi video indiricisidir! Bu profesyonel Mac video indirici ile kullanıcılar YouTube, Facebook, Livestream, Lynda, SoundCloud, MixCloud, VEVO, Metacafe, CreativeCow, Bandcamp, FunnyorDie gibi 1000'den fazla web sitesinden farklı çözünürlüklerde canlı video, hatta müzik indirebilir. Mac'te Tutsplus ve daha fazlası ücretsiz.  

 
Özellikleri

Mac'te Herhangi Bir Video / Müzik İndirin Youtube Videoları İndirin Mac için FaceBook Videoları İndirin Mac için Vimeo Videoları İndirin Mac için Dailymotion Videoları İndirin Mac için Break Videoları İndirin Mac için FunyOrDie Videoları İndirin Yetişkin sitelerinden Mac için Videolar İndirin
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.