Anasayfa » Memoirs of Murder 3 Behind the Scenes 3.0 MacOS
Strateji

Memoirs of Murder 3 Behind the Scenes 3.0 MacOS


Hakkında

Gerçek bir suç filmi setine eğlenceli bir tatil olarak başlayan şey, Aaron'ın kuzeni Kevin'in başrol oyuncusunu öldürmekle suçlandığı zaman felaket olur. Bu küçük kasabadaki herkes onun katil olduğundan emin, ancak Aaron ve Mary birinin Kevin'ı sonbaharı alması için çerçevelediğinden şüpheleniyor. Kevin'in masumiyetini kanıtlayabilirler mi, yoksa işlemediği bir suçtan dolayı cezalandırılır mı? Bu heyecan verici gizli nesne bulmaca macera oyunu öğrenin! Kaybolmayı araştırın ve bonus oyunda son bir gizemi çözün! En sevdiğiniz HOP'ları ve mini oyunları tekrar oynayın ve başarılar kazanın! Bulmak için tonlarca hediyelik eşya ve koleksiyon! Özel duvar kağıtlarının, konsept sanatının, müziğin ve videoların tadını çıkarın! Strateji rehberi ile asla kaybolmayın!
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.8+ İşlemci türü ve hızı: minimum 10.8+
İndirme Linkleri

Turbobit

566 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.