Anasayfa » Little Big Workshop 1.0.11365 macOS
Simülasyon Strateji

Little Big Workshop 1.0.11365 macOS


Hakkında

Little Big Workshop 1.0.11365  Oturma odanızda görünen büyülü bir fabrika hayal edin. Çalışkan işçilerin müşterilerin istediği her şeyi bir araya getirdiği, dikkatlice planlanmış bir şaheser. Lastik ördekler ve tarayıcılar, dronlar ve elektro gitarlar, scooterlar ve diğer harika ürünler birçok farklı malzemeden yaratılabilir ve çok fazla para karşılığında satılabilir - daha fazla makine, daha fazla işçi ve işinizi büyütmek için fabrikanıza doğrudan yatırım yaparsınız. Küçük Büyük Atölyede bir fabrika kralı ol! Gerçek fabrikalar - EĞLENCE yaptı: Sen Büyük Patronsun ve kendi masa üstü fabrikanızı ele geçirmenin zamanı geldi. Fabrika zemini organize edin, çalışanlarınızı yönetin, makine satın alın ve verimli üretim hatları tasarlayın - tüm zaman dilimi içinde ve müşteri memnuniyetine göre! Açık uçlu bir sanal alan deneyimi: Sakin ol, istediğin şekilde çalışana kadar bir şeyleri düşünerek, düşünüp durduğun bir sanal alan deneyimi. Her biri farklı malzemeler ve üretim yöntemleri ile oluşturulabilen, birden fazla parça ve parçadan üretilmiş 50'den fazla benzersiz ürün türü ürettiğiniz için müşterilere ve sürekli değişen bir pazara ürün tedarik edin. Hiçbir iki fabrika aynı görünmemelidir. Sadece küçük bir atölye ile başlayın ve bir masa doldurma fabrikasına genişletin. Hiç meraklısı makinelerin kilidini açın, daha fazla üretim yöntemi ve hepsinden önemlisi daha fazla alan ekleyin. Çok geçmeden, her gün yüzlerce gelişmiş ürün üreten ve sevimli çalışanlarınız asıl işi yaparken sevinçle izleyen çok sayıda üretim hattını çalıştırıyor olacaksınız.
Özellikleri

  • Farklı endüstriler ve geniş bir ürün yelpazesi
  • Değerlere, ekonomiye veya lojistiğe değil pratik sorunlara odaklanın
  • Prodüksiyonun tüm adımlarını bir plan üzerinde düzenleyin
  • Daha fazla masa alanını açtıkça fabrikalar büyür
  • Tamamen simüle edilmiş Gündüz / Gece döngüsü
  • İşçilerinize iyi bakın! Onlara çok çalışın ve sinekler gibi düşerler.
  • Şirin model kasaba sanat tarzı
  •  İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Çince, Rusça, Japonca, Korece, Lehçe
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: 10.9 64-Bit İşlemci tipi (ler) ve hız: İki Çekirdekli CPU RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

456 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.