Anasayfa » Metadatics 1.6.8 CR2 Mac
Ses Düzenleme

Metadatics 1.6.8 CR2 Mac


Hakkında

Metadatics güçlü ve gelişmiş bir ses meta veri editörüdür. MP3, M4A, AIFF, WAV, FLAC, APE, OGG, WMA ve daha fazlası dahil olmak üzere en yaygın ses dosyası türlerinin toplu olarak düzenlenmesini destekler. Çevrimiçi kaynaklardan meta verileri arayın, dosyaları meta verilere göre yeniden adlandırın veya birçok yerleşik işlevden birini kullanarak meta verileri değiştirin. Metadatics, meta verileri kolayca ve esnek bir şekilde düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.
Özellikleri

  • Toplu Düzenleme - Birden fazla dosyayı aynı anda hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyin.
  • İşlevler - Metadatics, verileri hızlı bir şekilde işlemek için bir dizi yerleşik işleve sahiptir. Metni değiştirin, bir etiketin başından veya sonundan karakterleri kaldırın, sayı dizileri oluşturun, etiketten etikete kopyalayın ve çok daha fazlası!
  • Çevrimiçi Kaynaklar - MusicBrainz'deki etiketleri ve Google'daki albüm resimlerini arayın.
  • Albüm Resmi - Metadatics, dosya başına birden çok görüntünün okunmasını ve yazılmasını destekler. Sanat eseri toplu olarak veya ayrı ayrı çıkarılabilir veya yeniden boyutlandırılabilir.
  • Dosya Yeniden Adlandır - Dizin yapıları oluşturur ve meta verilere göre dosyaları yeniden adlandırır.
  • Birçok Meta Veri Biçimi Desteği - Metadatics, çeşitli ses dosyası türlerinden ID3v1, ID3v2, MP4, Vorbis, APE ve ASF etiketlerinin okunmasını ve yazılmasını destekler.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

16 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.