Anasayfa » XYLIO Future DJ Pro 1.11.0 MacOS
Ses Düzenleme

XYLIO Future DJ Pro 1.11.0 MacOS


Hakkında

Profesyonel ve gelecek vaat eden DJ’lerin ihtiyaçlarını karşılayan en yeni profesyonel DJ amiral gemisi ürün özellikleriyle dolu bu bizim. Future.dj pro, kendi mashup’larını yaratmayı seven ve evinizin rahatlığını, kulüplerde ve diğer performans koşullarında canlı olarak sunulan mobil DJ’lere ve DJ’lere kadar her tür DJ tarafından kolayca kullanılabilir. Etkileyici gelişmiş ve esnek özellikler dizisi sayesinde, kendi yaratıcılığınızdan başka, yaratıcı akışınızı sınırlayacak hiçbir şey yoktur.

Her şeyi karıştırın (ses, video, karaoke)
Mashup, bu geleneksel konfigürasyon DJ (2 desteler ve mikser) ile parçaların, videoların ve geçişlerin en kolay şekilde karışımı olmasını sağlar. Sezgisel tasarımı ve güçlü özellikleri sayesinde, her çeşit karmaşıklık karışımını elde edebilirsiniz. Ayrıca, güçlü Automix işlevini etkinleştirerek, tam bir oturuma ve Automix’e tam bir parti verebilirsiniz.

Parçalar / mükemmel senkronize ritimler
otomatik BPM algılamayı çok hassas buluyor ve iki desteler ve / veya örnekleyici arasında anında senkronize ve geçiş yapabiliyor. Akıllı senkronizasyon, Senk düğmesine bastığınızda, sahnenin birbiriyle mükemmel senkronizasyonda olmasını sağlar.

Ritimleri görselleştirin
Grafik dalga formu göstergeleri, gerçek zamanlı olarak ses sinyalinin izlenmesini, ses sinyali hakkında bilgi ve ritim hızı sağlar. Her platformun 3 dalga şekli vardır: dalga formu tam bir şarkı ve iki genişletilmiş dalga formu. Dikey dalga formları, zamanı görsel olarak kolaylıkla hizalamanızı sağlar.

Parçalarınızı kolaylıkla bulun (iTunes arşivinin entegrasyonunu içerir)
Parçalarınızı bulmak, düzenlemek, önizlemek ve oynatmak için bir tarayıcı, mevcut bir liste ve yan bir liste var. İpuçlarını arayabilir ve / veya bunları biçime göre (ses, video veya karaoke) anında filtreleyebilirsiniz. Renk işaretleyicileri, en sevdiğiniz şarkıları ayırt etmeyi daha da kolaylaştırır ve istediğiniz parçaya farklı renkler atayabilirsiniz.

Döngüleri oluşturma ve geri çağırma, işaret noktaları kümesi
Giriş ve çıkış noktalarını ayarlayarak, kesintisiz döngüleri anında ayarlayabilirsiniz. Döngüyü hareket ettirebilir veya anında kısalmasını veya daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca 8 örnek yuvasının bir halkasını da gönderebilir. Referans noktalarını anında ayarlayabilir / alabilir (şarkıdaki işaretler olarak işlev görebilir) ve bunları dalga biçiminde görebilirsiniz.

Çizik. Ters. Fren. (aynı zamanda videolarla da çalışır)
MIDI kontrol cihazlarını veya hatta gerçek döner tablaları (gelişmiş motor kodlu zaman kullanarak vinil) kullanarak ekran dalga formunu ve sanal jog tekerlerini kullanarak gerçek döner tabla efektleri yapmakta özgürsünüz. Diskin dönmesi, çizilme, geri dönme, oynatma, durdurma, sessize alma, ölçütleri ayarlama ve hatta ‘geri dön ve oynat’ efekti gibi efektler elde edebilirsiniz.

Fosfor ve karışımlarınızı
müzikal olarak mükemmel karışımlarla eşleştirerek, sadece eşleşmeyi değil, aynı zamanda ritim eşleştirme tuşlarını da yorumlayarak elde etmek istediğiniz anahtarı kilitleyebilirsiniz (ana tempo) veya değiştirebilirsiniz. Uygulama, harmonik karıştırmayı büyük ölçüde kolaylaştırmak için bir şarkının / videonun anahtarını da algılayabilir.

– Pulselocker’ın entegrasyonu – Karışımlarınızı
kaydedin veya iletin –
8 UI / maske dahil (2 veya 4 lastikle)

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

212 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.