Anasayfa » Microsoft Outlook 2016 v16.17 Mac OS X
İnternet Araçları Ofis

Microsoft Outlook 2016 v16.17 Mac OS X


Hakkında

Microsoft'un sunmuş olduğu popüler Outlook, mail yazılımıdır. Hareket halindeyken bile üretkenliğinizi sürdürebileceğiniz program sayesinde mail gönderip alabilir, şablonlar oluşturabilir, birçok mail adresini tek bir çatı altında toparlayabilirsiniz. Takvimleriniz, toplantılarınız, dosyalarınız, kişileriniz ve e-postalarınızı senkronize edebilir, daha verimli bir çalışma ortamına kavuşabilirsiniz. Gelen kutusu daha etkili En önemli e-postalara odaklanmanıza yardımcı olan etkin ve sağlam özelliklerle zaman kazanın. Takvimleri bir arada yönetme Takviminizi yönetin, mevcut toplantı saatlerini paylaşın, toplantılar programını yapın ve hatırlatıcıları alın. Ofis ile beraber Office ekleriyle çalışabilir veya bilgisayarınızdan, bulut alanından paylaşabilirsiniz. Paylaşılan takvimleri, toplantıları zamanlayabilir veya size gelen davetiyelere kolayca yanıt verebilirsiniz. Grupları keşfedin Dosyaları ve notları başkaları ile tartışmak, ortak çalışmak ve paylaşmak için gruplar oluşturun. Gerçek zamanlı acil kararlar almak için Skype for Business'a sesli ve video çağrıları başlatın. İhtiyacınız olanı hızlı bir şekilde bulun Outlook, sık sorulan aramalarda zamandan kazanmak için sorgular yazarken anahtar kelime önerileri ve kişileri sağlar, son aramaları kaydeder.
Özellikleri

  • Mail gönderme
  • Zengin metin biçimlendirme seçenekleri
  • Ek gönderme / alma
  • Bulut ile senkronize çalışma
  • Takvim, toplantı veya davetiye planlama
  • Birden fazla mail kutusunu bağlayabilme
  • İmza tanımlama
  • Son derece basit ve sezgisel arayüz
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

892 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.