Anasayfa » Microsoft Outlook 2019 VL v16.43 Türkçe MacOS
Ofis

Microsoft Outlook 2019 VL v16.43 Türkçe MacOS


Hakkında

Hızlı bir şekilde e-posta ve takvim deneyimi ile düzenli kalın ve harika görünün. E-postalarınızı yönetin, takvim, kişiler ve görevler hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mac için yeni Outlook, push e-postayı destekler, böylece gelen kutunuz her zaman güncel olur. Geliştirilmiş Konuşma Görünümü, gelen kutunuzu iş parçacığıyla yapılan konuşmalar konusunda otomatik olarak düzenler; böylece ilgili mesajları bir daha asla bulamazsınız. Ve yeni mesajın önizlemesi, konu satırının hemen altındaki bir e-postanın ilk cümlesini verir, böylece hemen şimdi mi okuyacağınıza veya daha sonra geri geleceğine hemen karar verebilirsiniz.

Diller  : İngilizce, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe

Özellikleri

– Outlook’un beş ana öğesi arasında kolay gezinme: posta, takvim, insanlar, görevler ve notlar.
– Push Mail desteği, gelen kutunuzun her zaman güncel olmasını sağlar.
– Gelen kutunuzdaki mesajları posta kutunuzda yer bırakmak için sunucudaki çevrimiçi bir arşive taşıyın. Gezinti bölmesindeki çevrimiçi dosya klasörü, gerektiğinde arşivlenmiş iletilerinize erişim sağlar.
– Yeni bir zaman önermek için. Tercih edilmeyen bir süre için bir toplantı isteği aldığınızda, yeni bir toplantı zamanı önerebilir. Toplantı düzenleyicisi teklifinizi kolayca kabul edebilir veya reddedebilir.
– Takvim yan yana. Birden çok takvimi yan yana görüntüleyin.
– Takvimde hava durumu tahmini. Güneşli mi yoksa yağmurlu mu olacak? Outlook, hava durumu bilgilerini takvim görünümünde görüntülediğinden yerel hava durumu tahminlerinizi aramanıza gerek yoktur.
– Senkronizasyon kategorisi. Adları ve renkleri de dahil olmak üzere, kategoriler artık senkronize edilmiştir ve Mac için Outlook’ta, Windows için Outlook’ta ve Outlook Web App’te aynıdır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

782 MB .zip


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.