Anasayfa » Microsoft Office 2019 for Mac v16.44 Türkçe Full
Ofis

Microsoft Office 2019 for Mac v16.44 Türkçe Full


Hakkında

Mac için Office 2019, Retina ekran, tam ekran desteği ve hatta geri alma dahil olmak üzere Mac'in en yeni özelliklerinden yararlanmak için sıfırdan tasarlanmıştır. Bildikleri ve güvendikleri Office ile sevdiğiniz Mac'in mükemmel birleşimidir. Word Oluşturma ve profesyonelce belgelerle düzenleme, paylaşma, resim inceleme ve paylaşma ile belgeler. Yeni Tasarım sekmesi, işlevlere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, içeriksel bilgileri Web'den doğrudan Word'e görüntüler. Excel Yeni bir kullanıcı arayüzü ve favori klavye kısayollarınızla verilerinizi yeni ve sezgisel bir şekilde analiz edin ve görselleştirin. Zaman kazanmak için Analiz Araç Paketi, Dilimleyici ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanın; böylece fikirlere odaklanabilirsiniz. PowerPoint Geliştirilmiş yeni slayt geçişleri ve animasyonlar panel görevleri ile fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızla tirelenmiş yorumlar, sunumlarına yorumları eklemenize yardımcı olur. Presenter View, mevcut slayt, sonraki slayt, konuşmacı notlarını ve Mac'inizde bir zamanlayıcıyı gösterirken, sadece sunumunuzu büyük ekranda izleyicilerinize yansıtır. OneNote Kendi dijital not defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve hatta videoları tek bir yerde saklayabilirsiniz. Evde, ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaştığınız ve birlikte çalıştığınız her yere götürebilirsiniz. Ev ödevleri, iş projeleri, seyahat planları, planlama partileri ve daha fazlası için idealdir.
Sistem Gereksinimleri

• İntel işlemci • Mac OS X versiyon 10.10 • 1 GB RAM • 5.62 GB boş disk alanı • 1280×800 veya daha yüksek çözünürlük • Safari 7 yüklü olması önerilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.7 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.