Anasayfa » Minecraft: Story Mode macOS
Aksiyon - Macera

Minecraft: Story Mode macOS


Hakkında

Beş bölümden oluşan bu epizodik dizide, Overworld boyunca, Nether boyunca, End ve ötesine geçen tehlikeli bir maceraya atılacaksınız. Siz ve arkadaşlarınız efsanevi Taş Düzenini kabul ettiniz: Savaşçı, Redstone Mühendisi, Griefer ve Mimar; Ender Ejderinin avcıları. EnderCon'da Savaşçı Gabriel ile tanışmak ümidiyle, siz ve arkadaşlarınız bir şeylerin yanlış olduğunu keşfedeceksiniz… korkunç bir şey. Terör açığa çıktı ve dünyanızı unutulmazlıktan kurtaracaksanız, Taşların Nişanı'nı bulma arayışına girmelisiniz.
Özellikleri

  • Minecraft yaratıcıları Mojang ile ortaklaşa ödüllü macera oyunu güç merkezi Telltale Games tarafından düzenlendi
  • Patton Oswalt (Ratatouille, SHIELD'in Ajanları), Brian Posehn (The Sarah Silverman Programı, Mission Hill), Ashley Johnson (Sonumuz, Sınır Topraklarından Masallar), Scott Porter (Cuma Gecesi Işıkları, X-Men seslerini içeren) ), Martha Plimpton (The Goonies, Umut Artırma), Dave Fennoy (The Walking Dead: Bir Telltale Oyun Serisi, Batman: Arkham Knight), Corey Feldman (The Goonies, Stand Me), Billy West (Futurama, Macera Zaman), ve Paul Reubens (Tron: İsyan, Pee-Wee'nin Tiyatrosu)
  • Hikayeyi vereceğin kararlar boyunca yönlendireceksin: insanlara ne söylediğini (ve nasıl söylediğini) ve heyecan verici eylem anlarında ne yapmayı seçtiğini SİZİN hikayenizi yapacak Diller : İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Çince, Portekizce
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: Lion (10.7.X) İşlemci tipleri (ler) ve hız: 2.3 Ghz Intel RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.63 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.