Anasayfa » Subnautica Build 61855 MacOS
Aksiyon - Macera

Subnautica Build 61855 MacOS


Hakkında

Subnautica, Natural Selection 2'nin arkasındaki bağımsız geliştirici olan Unknown Worlds'te yapım aşamasında olan açık bir dünya, sualtı keşif ve macera oyunudur. Geniş Sualtı Dünyasına Dalış Yabancı bir okyanus dünyasında inişin ardından, gitmenin tek yolu aşağı. Subnautica'nın okyanusları güneşten sırılsıklam sığ mercan resiflerinden hain derin deniz siperleri arasında değişmektedir. Kelp Ormanlarını, platoları, resifleri ve sargı mağara sistemlerini keşfederken oksijen kaynağınızı yönetin. Su yaşamla doludur: Bir kısmı yararlı, bir kısmı zararlıdır. Temizleme, El Sanatları ve Hayatta Kalma Yaşam Podunuzda uyandıktan sonra, saat su, yiyecek bulmak ve keşfetmeniz gereken ekipmanı geliştirmek için geçiyor. Çevrenizdeki okyanustan kaynakları toplayın. El sanatları bıçakları, lambaları, dalış malzemeleri ve kişisel su araçları. Daha ileri düzeyde ürünler üretmenize olanak tanıyan, daha nadir kaynakları bulmak için daha derin ve daha ileri bir girişime geçin. Sualtı Yaşam Alanlarını İnşa Edin Deniz tabanı üzerinde tabanlar oluşturun. Mizanpajları ve bileşenleri seçin ve derinlik ve basınç arttıkça gövde bütünlüğünü yönetin. Kaynaklarınızı depolamak, araç park etmek ve geniş okyanusu keşfederken oksijen kaynaklarını doldurmak için tabanınızı kullanın. Besin Zincirinin Bozulması Okyanusun hayatla iç içe geçmesi: Size yardım etmek için ekosistemi kullanın. Tehdit altındaki bir yaratığı taze bir balıkla yakalayın ve dikkatini dağıtın ya da sadece dolaşımdaki avcıların gıcırdama çenesini önlemek için olabildiğince hızlı yüzün. Geceden Korkun Güneş battıkça, avcılar ortaya çıkar. Okyanus karanlıkta habersiz yakalananları affetmez. Gündüzleri keşfedilmesi güvenli olan alanlar geceleri hain olur, ama aynı zamanda karanlıktan saklananların asla görmeyeceği bir güzelliği ortaya çıkarır. Dünyayı Şekillendirin Subnautica deniz tabanı, dinamik bir voksel arazi sistemi kullanılarak sunulur. Saklamak, yağmalamak veya kısa devre mağara sistemlerini saklamak için oyuk kazmak. Araçlardan gelen etkiler, hatta patlayan yaratıklar, dünyanın görünüşünü değiştirecek. Aşağıya Git Deep Cave sistemleri, kara klostrofobik geçitlerden biyo-ışıldayan yaşam tarafından aydınlatılan mağaralara kadar, deniz yatağının altında rüzgâr alır. Okyanus tabanının altındaki dünyayı keşfedin, ancak oksijen seviyelerinizi izleyin ve karanlıkta gizlenen tehditlerden kaçınmaya özen gösterin.
Sistem Gereksinimleri

işletim sistemi sürümü: 10.9 İşlemci tipleri ve hızları: “Haswell” 2.5Ghz RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.91 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.