Anasayfa » Minitube for YouTube 3.2 macOS
İnternet Araçları

Minitube for YouTube 3.2 macOS


Hakkında

Minitube, Mac'iniz için hafif ve şık bir YouTube uygulamasıdır. Bununla beraber YouTube videolarını yeni bir şekilde izleyebilirsiniz: bir anahtar kelime yazdığınızda, Minitube size sonsuz bir video akışı sunar. Birbiri ardına otomatik olarak video oynatırken, Minitube TV benzeri bir deneyim yaratmayı amaçlamaktadır. Keman çalmayı bırak, sadece arkana yaslan ve keyfini çıkar.

Minitube, Mac'iniz için hafif ve zarif bir YouTube uygulamasıdır. YouTube videolarını yeni bir şekilde izleyin: Bir anahtar kelime yazdığınızda, Minitube size sonsuz bir video akışı sağlar.

Birbiri ardına otomatik olarak video oynatırken, Minitube TV benzeri bir deneyim yaratmayı amaçlamaktadır. Keman çalmayı bırak, sadece arkana yaslan ve keyfini çıkar.

Minitube de çocuklar ve büyükanne ve büyükbaba için kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Minitube bütün aile için bir hediyedir.

Minitube, tarayıcıdan daha az bellek ve CPU harcar, pil ömrünü korur ve dizüstü bilgisayarınızı serin tutar.

Minitube ile anahtar kelimeye göre arama yapabilir, kanallara göz atabilir veya sadece bir link yapıştırabilirsiniz. İlgili videolar her zaman bir tık uzaklıktadır.

Favori kanallarınıza abone olabilir ve yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. Bir YouTube hesabıyla giriş yapmanıza gerek yok. Daha fazla mahremiyet!

Minitube, Çince, Arapça, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Portekizce ve İbranice dahil olmak üzere 30'dan fazla dile çevrilmiştir.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

23 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.