Anasayfa » Scudo 1.0 Beta 8 macOS
İnternet Araçları

Scudo 1.0 Beta 8 macOS


Hakkında

Scudo, gelen bir ağ katmanı paket filtresini bir giden uygulama katmanı güvenlik duvarıyla birleştiren, macOS için karma bir güvenlik duvarıdır. Scudo, Mac'in ağ servislerini uzak bilgisayarlardan istenmeyen bağlantılardan korumaya yardımcı olur ve tüm uygulamaların ağ etkinliklerini kontrol ederek gizliliğinizi ve güvenliğinizi geliştirerek hangi uygulamanın ağa bağlanmasına izin verileceğini seçmenize olanak tanır.
Her şey tek bir pencerede kontrol ediliyor, kullanımı gerçekten basit ve güvenli. Scudo, süreçleri ve uygulamaları tanımlamak için yeni bir teknoloji kullanır: imza parmak izi. Bu nedenle, yalnızca orijinal uygulamaların bağlanmasına izin verildiğinden her zaman eminiz. Yetkili bir uygulamanın değiştirilmesi, saldırıya uğraması veya üzerinde oynanması durumunda, Scudo bunu engellediğini bildirir. Ek olarak, gerçek zamanlı bir uygulama bağlantısı izleyicisi Mac'inizdeki tüm ağ etkinliklerini kontrol etmenizi sağlar. Murus ve Vallum'dan türetilen paketin içindeki ayrıntılı bir PDF kitapçığı bulunmaktadır ve bunlara daha basit ve daha dostça bir alternatiftir.
Özellikleri

• Kurulumu ve başlatması kolay • Paylaşılan belgelerinizi ve ağ servislerinizi koruyun • Gizlilik engelleme uygulamalarınızı koruyun • Açılır bildirimler: anında gelen ve giden kurallarını tanımlayın • Yükleme veya indirme bant genişliğini sınırlayın • Ağınızı, kullanarak bilinen tehlikeli ana bilgisayarlardan koruyun -line blacklists • Bağlantıları ve çalışma zamanı kurallarını izleyin
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 El Capitan, MacOS 10.12 Sierra, 10.13 High Sierra veya 10.14 Mojave.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.