Anasayfa » Mirror for Samsung TV 3.5.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Mirror for Samsung TV 3.5.2 MacOS


Hakkında

Mac'inizin ekranını herhangi bir Samsung Smart TV'ye yansıtan uygulama. Kablo ve ek donanım yok! TV'nizin uyumlu olup olmadığını ve yerel ağınızın yansıma ekranı için yeterince iyi olup olmadığını görmek için lütfen ücretsiz deneme sürümünü buradan indirin: http://bit.ly/MirrorSamsung Bu, 2012'den itibaren herhangi bir Samsung Smart TV'de çalışır. Hangi yıl modelin var? Ortadaki mektuba bakarken model tipinde görebilirsiniz (Samsung'un televizyonunun arkasında). E = 2012 Mp = 2013 M = 2014 J = 2015 K = 2016 Örneğin: UE55_E_S8000 = 2012. UE78_H_U8500L = 2014. Uygulamayı kullanarak, birkaç saniye gecikme olacaktır (genellikle 1 ile 3 arasında). Dolayısıyla bu yansıma oyunlar için uygun değildir. Ancak, film izlemek, sunum yapmak, fotoğraf görüntülemek ve daha fazlası için çok uygundur! Deneyiminizin kalitesi yerel ağınızın kalitesine bağlıdır. Deneyimi geliştirmek için bazı ipuçları: - Tercihen, TV'nizi yönlendirici LAN kablosuna bağlayın. - “ac” yönlendiricisini kullanın. Eğer bir tane yoksa, o zaman bir yönlendirici “n”. - Yansıtırken wifi ağınızı büyük dosyaları dolaşırken aşırı yüklememeye çalışın. Uygulama: Uygulamayı başlattıktan sonra, Mac'inizin üst çubuğunda görünen uygulama simgesini göreceksiniz. Simgeye tıkladığınızda bir seçenek listesi göreceksiniz. CİHAZLAR:  Burada, Samsung akıllı TV'lere bağlı ev ağınızı analiz ediyoruz. Bir TV Mac'inizle aynı ağda olduğunda, burada görünecektir. Yansımayı başlatmak için, bu listeden TV'yi seçin. EKRANLAR:  Ekranlar altında tüm ekranlarınızı görün. Mac'inizin ana ekranı veya bağlı başka bir monitörünüz olduğunda, ekranı da göreceksiniz. Samsung TV'nize yansıtmak istediğiniz ekranı seçin. Sesi Etkinleştir: Mac'inizdeki sesi veya TV hoparlörleriniz Samsung aracılığıyla dinlemeyi seçebilirsiniz. KALİTE ŞEBEKE:  Uygulamada performans problemleriyle karşılaştığınızda, yerel ağınız Mac’ten TV’nize gönderilen video verilerini ele almıyor olabilir. Daha düşük kaliteli bir ağ seçip tekrar deneyebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.