Anasayfa » SPlayer 4.1.8 MacOS
Araçlar- Çeşitli

SPlayer 4.1.8 MacOS


Hakkında

Sıfırdan yeniden tasarlanan SPlayerX, devrim niteliğindeki özellikleri tamamen yeni hafif tasarımla birleştiriyor ve videolarınızı hiç daha önce hiç yapmadığınız gibi zevkle izlemek için inanılmaz. Dünyanın dört bir yanındaki iletişimi kolaylaştırmak için dil ve kültürel bölümlerin sınırlarını yıkmanın değerini benimseyen yeni SPlayerX, altyazıları ve çevirileri tek bir yere getirir, böylece istediğiniz yerde, kimin veya nerede olursa olsun herhangi bir videoyu izleyebilirsiniz. sen. Neredeyse her tür video dosyasını çalabilen tamamen işlevsel bir multimedya oynatıcı. Desteklenen formatlar arasında MPG, MPEG, MPEG 2, VOB, DAT, mp4, m4v, ts, rm, avi, wmv, asf, mkv, avi, 3gp, 3g2, flv, mov, h264 / x264, H265 / X265 / HEVC 1080p bulunur. / 720p HD video vb.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

84 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.