Anasayfa » MKVtools 3.7.1 MacOS
Video Düzenleme

MKVtools 3.7.1 MacOS


Hakkında

MKVtools, MKV videoları oluşturmak ve düzenlemek için kullanılan Mac OS X için bir uygulamadır. Orijinal MKVtools'un güncellenmiş ve daha özel bir versiyonudur, bu nedenle çalışmasına aşina iseniz, bu markalı versiyonu kullanmak rahat olmalı. Adından da anlaşılacağı gibi, MKVtools, video dosyalarını işlemek için çeşitli faydalı araçlar için grafik bir arayüzdür. MEncoder, Mplayer ve MKVToolnix ikili dosyaları işin çoğunu yapıyor. MKVtools kapasitesindeki sınırlamalar 'çoğunlukla bu uygulamalardaki kısıtlamalardan kaynaklanmaktadır. MKVtools'ta bir video dosyasını açtığınızda, dosyada bulunan video, ses ve altyazı parçalarının bir listesi sunulur. Bazen her bir parçanın ne olduğunu belirlemeniz için yeterli bilgi olacaktır. Değilse, parçaları bir mplayer penceresinde önizlemek için bir video ve bir ses parçası (ve isteğe bağlı olarak bir altyazı parçası) seçebilirsiniz.  Hangi parçalarla ilgilendiğinizi belirledikten sonra, MKV videodaki parçaları dönüştürebilir veya en sevdiğiniz video uygulamasında parçaları işlemek için ayrı ayrı çıkarabilirsiniz. Ayrıca MKV dosyalarını düzenleyebilir veya videoları birleştirebilir ya da birleştirebilir ya da videoya parça ekleyebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

74 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.