Anasayfa » Adobe Prelude CC 2019 v8.1 MacOS
Video Düzenleme

Adobe Prelude CC 2019 v8.1 MacOS


Hakkında

Adobe Prelude CC 2019 - Herhangi bir dosyayı son haline dönüştürmenizi sağlayan profesyonel video çekimi için program. 2019 CC, Adobe Prelude ile video içeriğini daha hızlı ve daha organize geliştirip düzenleyebilir. Medya ve meta veri girişi ile etkin bir şekilde çalışmak üzere tasarlanan ekleme ve sürüş videosu dergisi. Videolar, tüm video prodüksiyon sürecinin mükemmel iletişimini ve organizasyonunu sağlamak için kolayca Adobe Premiere Pro'ya aktarılır.
Özellikleri

Adobe Prelude CC 2019’un Avantajları:

- Görsel editöre doğrudan erişim - Geliştirilmiş eşleştirme ses kanalları - Anlatım - Geçiş hazırlığı. - Etiketleme için kısayollar - HiDPI destekli geliştirilmiş kullanıcı arayüzü - Birden fazla ses parçası için destek . - Giriş ve çıkış noktaları için destek. - Dosyaları eklemek için Dönüştür - Renkli etiket karşılaştırması - Sinema oynatma modu. - Taşırken küçük resimleri görüntüle - Dosya eklemek için yeniden adlandırma - Klip eklemek için gerekli bilgileri belirleme yeteneği. - Meta verileri dönüştürmek için Adobe Story komut dosyalarıyla entegrasyon. - Adobe Anywhere olarak kullanarak işbirliği yapın. - Dosyalar doğrudan seçilen paketlere kutu - Meta veriler Sony XMPilot'u destekler. - Windows ve Mac OS'ta 64 - bit dosyalar için destek - İhracat Öncesi - tüm verilerde arama - tüm ve kısmi ekleme. - Yapıştırmak için birden fazla biçime dönüştürme - Malzemeler Hızlı Arama. - Hemen hemen her iş akışının entegrasyonu. - Gelişmiş malzeme koleksiyonlarının oluşturulması. - İletişim kutusu kaydırma küçük resimlerini ekleyin - özel yer imleri. - Ayarlanabilir ithalat meta verileri. - Genişletilebilirlik özelleştirilebilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

829 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.